Ostatni klik

Wydawnictwo: Świat Książki

Kontynuacja powieści `Wielki myk`. Jakna ulega wielkiej namiętoności do Andrzeja, mimo że nie widzi przyszłości dla ich związku. Andrzej triumfuje i jednocześnie, pod wpływem miłości zmienia się. Chce zerwać ze światem przespczym, aby nie zawieść zaufania ukochanej kobiety. Jego nie zawsze uczciwa przeszłość, nie daje jednak o sobie zapomnieć.

wiejskifilozof | 2014-09-04

Trudno mi było się wczuć w tę historię.Bo nie znam tomu numer 1.
Ale w czasie czytania wyrabiałem sobie opinię.I ta opinia jest coraz lepsza,ze strony na stronę.
Polubiłem bohaterów,byli tacy ludzcy i prawdziwi.
A wątek miłości Janki i Andrzeja-bardzo dobry.

Szczęściara | 2014-05-19
Przeczytana: 19 maja 2014

W drugiej części uczucie Janki i Andrzeja wybucha. Mimo moralizatorskich rozmów z jej bliskimi kobieta broni swojej miłości, wierząc w zapewnienia Andrzeja, że nigdy jej nie zostawi i będzie zawsze kochał. Zdobywa także sympatię jej dzieci, co akurat nie przyszło mu z trudem. Jest jednak coś, co nie daje mu spokoju, "myk" wymyka mu się spod kontroli. Wszelkie plany i nadzieje pokładane w związku z Janką musi przełożyć na niewiadome "kiedyś". Zdobywając się na odwagę wyznaje wszystko ukochanej, a jej reakcja jest przewidywalna....

Wiadomym dla mnie było, że sielanka z początku książki nie będzie trwała wiecznie. Można było również przewidzieć, co pójdzie źle. Akcja jest przewidywalna, ale nadal człowiek chce się dowiedzieć jak to będzie. Podobnie jak część pierwsza- fajna lektura na zabicie czasu.

majsterek8 | 2014-08-31

Bardzo podobało mi się zakończenie. Takie prawdziwe.

Milena | 2016-04-12
teri70 | 2015-08-10