Wygrane szczęście

Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Bartered bride
sława, wyspa, uczucia, sułtan

Tropikalna wyspa Maduri jest piękna... i otoczona złą sławą. Właśnie tu Gavin Elliott, kapitan brytyjskiego statku, przystępuje do osobliwego zakładu. Wkrótce odpływa wraz ze swoją wygraną: piękną Angielką, którą w ten sposób ratuje z okrutnej niewoli. Rodzącą się pomiędzy nimi namiętność mogą jednak zniszczyć ponure sekrety przeszłości. I żądny zemsty wróg, który podąża ich śladem – od pałacu sułtana, przez okręt piratów, po arystokratyczne salony Londynu.

Piękna tropikalna wyspa Maduri i klimaty wspaniałe.
Piękna i mądra kobieta Alex płynie statkiem brytyjskim zostaje napadnięta przez piratów poznaje mężczyznę, w którym się zakochuje ratuje ją z opresji.
Przyjemna, ciekawa lektura na miły relaks poruszył mnie ten romans.

betina360 | 2015-01-02
Na półkach: Przeczytane, 2015, Mary
Przeczytana: 02 stycznia 2015

Alex jest piekna i madra kobieta ktora plynac statkiem zostaje napadnieta przez piratow i zostaje rozdzielona z corka a sama staje sie niewolnica. Na pieknej wyspie Maduri ratuje sa pewien przystojny kapitan ktory musi wykazac sie sila i odwaga oraz sprytem by tego dokonac. Ksiazka bardzo wciaga i ma magiczny bajkowy klimat a koniec jest bardzo wzruszajacy. Polecam ksiazki tej autorki bo to moje drugie spotkanie z nia i niezwykle udane.

Blackheart009 | 2015-10-26

Typowe romansidło które zbytni mnie nie zaciekawiło, z zasady nie pozostawiam książek nie dokończonych, niestety przy tej miałam ochotę przestać ją czytać co najmniej kilka razy.

Sakarya | 2013-07-20
Przeczytana: 19 lipca 2013

Czytając pierwszą część miałam wrażenie, jakbym cofnęła się do lat szkolnych i na nowo przeniosła się w baśniowy świat mitologii greckiej i bajek robotów. Cała opowieść wciąga i mimo iż nie zaskakuje to z bijącym z podniecenia sercem dopingowałam bohaterom do ostatnich chwil spędzonych z nimi.

Madeleine2308 | 2010-09-07
Przeczytana: 2009 rok

Chociaż rzadko mi się to zdarza, czytając tą książkę, płakałam... Polecam

Bożena | 2013-05-04
Na półkach: Teraz czytam

wspaniała książka

Volumen | 2014-12-08

Warto się zatracić w takiej bajkowej lekturze. Polecam wszystkim ktorzy chca się oderwac od codziennosci.

LilAnGeeL | 2018-04-07
Przeczytana: 06 kwietnia 2018