Oczarowana

Cykl: Victorian Fairy (tom 3) | Seria: Bestsellers
Wydawnictwo: Harlequin
Beguiled
9788323852070

Anglia, koniec XIX wieku Zaaranżowane przez opiekunów zaręczyny nie wzbudzają entuzjazmu Ally Grayson. Ta wyemancypowana panna o bujnej wyobraźni nie marzy o małżeństwie, lecz o karierze pisarskiej, a na razie pod pseudonimem zamieszcza w prasie broniące monarchii artykuły. Nigdy nie widziała wybranego dla niej kandydata na męża, Marka, syna hrabiego Warrena, co zbytnio jej nie martwi, ponieważ i tak nie zamierza go poślubić. Tym bardziej że przed oczami wciąż ma twarz i postać mężczyzny, który nie wiedzieć czemu ją porwał, po czym wypuścił. Jest nim wprost oczarowana, jawi się jej niczym bohater powieści.

eve | 2015-03-01
Przeczytana: 23 lutego 2015

To moja pierwsza książka tej autorki. Mimo że akcja książki oparta w Anglii to troszkę inna niż dotychczas czytane. W akcji książki ujawniają się niezadowolenia społeczne, próby protestu i akcje władz w celu ich zażegnania. Bohaterka książki to dziewczyna oczywiście piękna ale również inteligenta i dobrze wykształcona z ogromną charyzmą. Wie co chce w przyszłości robić a mąż i dzieci to nie jest jej jedyny cel w życiu. Polecam książkę bo to nadal romans, który mimo wszystko dobrze się czyta.

Eveni | 2017-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2017