Biała masajka

Wydawnictwo: Świat Książki

Planowała wprawdzie tylko dwutygodniowy urlop, ale po przybyciu do Mombasy, Szwajcarka, Corinne Hofmann, poznała mężczyznę swojego życia wojownika masajskiego. została na Czarnym Lądzie ponad cztery lata, decydując się zamieszkać wraz z jego szczepem w kenijskim buszu. Musiała pokonać wiele biurokratycznych barier, zanim zdecydowała się go poślubić. "Jest to relacja z czterech lat, które...

"Jest to relacja z czterech lat, które spędziłam w buszu. Kierowana wielką miłością, wyszłam za mąż za Lketingę, Masaja z Kenii. Tam doświadczyłam nieba i piekła..." - pisze autorka.

Będzie nowa Masajka!

Na kolejnym spotkaniu z cyklu Dobre książki i kawa z... Corinne Hofmann, autorka autobiograficznej powieści „Biała Masajka” o pobycie w Kenii i miłości do masajskiego wojownika, zapowiedziała kolejną część swojego afrykańskiego cyklu.

Biała Masajka w Krakowie

Klubowicze z małopolskich Dyskusyjnych Klubów Książki zażądali natychmiastowego spotkania twarzą w twarz z ulubioną autorką. Stało się zadość ich żądaniu. Oto nadchodzi Biała Masajka.