Rzeka ognia

Cykl: Upadłe Anioły (tom 6) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
River of fire
uczucia, groźba, miłość

Podczas gdy hrabia Wilding walczył w wojnach napoleońskich, jego majątek podupadł. Wybawieniem jest niecodzienna propozycja. Pewien nieznajomy spłaci długi hrabiego, lecz żąda czegoś w zamian. Wilding ma zdobyć zaufanie słynnego malarza i zdemaskować sprawcę zbrodni popełnionej przed laty w jego rodzinie. Teraz bowiem śmiertelna groźba wisi nad piękną córką artysty.

źródło opisu: [Amber, 2007]

Piękny romans historyczny. Charakterystyczne dla książek tej autorki jest to, że jej bohaterowie przeżywają prawdziwe trudności i pokonują prawdziwe problemy, nie w stylu "kogo poślubić - tego czy owego przystojniaka", ale takie jak np. trauma wojenna głównego bohatera, która odcisnęła bolesne piętno na jego psychice. Autorka świetnie pokazuje proces uzdrawiania wspomnień poprzez sztukę. Polecam!

Angelika | 2016-11-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 13 listopada 2016

Ciekawy pełen napięcia romans historyczny z zagadką w tle. (Od której wszystko się zaczyna). Rebeka Seaton i Kenneth Wilding . Polecam

Martini | 2011-03-05

Ciekawie pokazana wena twórcza ;D

Po za tym schematycznie, ale wciągające.

monikacik | 2017-04-17
Na półkach: 2017, Romans, Przeczytane