Historia Hester

Seria: Magnolie
Wydawnictwo: Świat Książki
Hester's Story
Aldona Możdżyńska

Romantyczna powieść o miłości i cenie sławy, pełna tiulów, jedwabiów, pięknej muzyki... Tak wygląda świat baletu, któremu poświęciła się Hester Fielding. Ale życie to nie tylko brawa w światłach reflektorów. Słynna niegdyś tancerka organizuje teraz w swej posiadłości prywatne festiwale. Do Wychwood House zjeżdżają się wielcy artyści, spełnieni zawodowo i nieszczęśliwi uczuciowo. Nikt nie wie, że słoną cenę za sławę zapłaciła także Hester, która od lat ukrywa sekret, mogący znisz­czyć jej karierę...

źródło opisu: http://www.swiatksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.swiatksiazki.pl/

Marta | 2011-11-04

Opowieść o miłości do tańca i cenie jaką trzeba zapłacić za sławę..

To moje drugie spotkanie z autorką, na którym się nie zawiodłam, bo książkę czytało się równie przyjemnie jak poprzednią.
Układ mamy podobny - autorka opowiada nam historię w trzech przeplatających się ze sobą wątkach, jest tajemnica i sieć intryg.

Całość oceniam bardzo pozytywnie, "Mroczne sekrety" odrobinę wyżej ze względu na przedstawioną tam historię - trochę ciekawsza. Ale tylko o jedną gwiazdkę..

Maille | 2011-05-23
Przeczytana: 22 maja 2011

Ujmująca historią, którą bardzo przyjemnie się czyta. Przyznam nawet, że pod koniec zostałam zaskoczona. A motyw tańca pięknie ukazany. Polecam!

sarna | 2014-08-18
Przeczytana: sierpień 2014

Nieźle się ją czytało, sprawnie napisana. Może za dużo piękna i zmysłowości i namiętności - nie lubię jak bohaterowie takich książek są zawsze piękni, utalentowani, i zawsze zakochują się z wzajemnością a innej pięknej i wyjątkowej osobie. Ale w sumie całkiem przyjemne czytadło choć zgodzę się z opinią, że faktycznie przewidywalne i łatwo można domyśleć się finału, kto kim się okaże - nawet przed sceną z pożyczeniem łańcuszka.

Zielona | 2014-01-28

W sumie bardzo przewidywalna książka, gdzieś w połowie domyśliłam się już jak się to wszystko mniej więcej skończy, ale mimo to kontynuowałam, bo miło się czytało. W trakcie - oraz - po przeczytaniu książki oczywiście zapragnęłam zostać baletnicą, a najlepiej, to primabaleriną i w duchu złościłam się na swych rodziców, że nie wysyłali mnie do żadnej szkoły tańca baletu jak byłam dzieckiem. ;P

Marta | 2016-08-07
Przeczytana: 07 sierpnia 2016

CZYTA SIĘ EKSPESOWO :) MOŻE NIE GÓRNYCH LOTÓW, ALE BARDZO DOBRA ROZRYWKA

Ness | 2016-06-06
Przeczytana: 06 czerwca 2016

Piękna historia. Zakochałam się w balecie!!!

portana | 2016-08-25
karolinanana | 2016-07-03