Desperado

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Hutton". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Desperado
sekret, miłość, szantaż, tajemnica

Cord Romero każdego dnia stacza pojedynek ze śmiercią. Ten były policjant, agent FBI, żołnierz i najemnik, wykonawca wielu tajnych rządowych misji, jest niezrównany w swoim fachu. Kiedy cudem uchodzi z życiem z zamachu, postanawia stanąć twarzą w twarz z prześladowcą, bezwzględnym szefem gangu zajmującego się rekrutacją dzieci do niewolniczej pracy. W tej niebezpiecznej misji Corda wspiera jego przybrana siostra Maggie. Teraz Cord odkrywa w niej kobietę a niezależną i... niezwykle pociągającą. Maggie chowa jednak w sercu mroczny sekret, który jej zdaniem mógłby uniemożliwić ich związek. Prześladowca bowiem także zna jej tajemnicę i z pewnością nie zawaha się przed szantażem. Oszołomieni nagłym uczuciem Cord i Maggie muszą zaufać sobie nawzajem i razem stanąć do walki, w której stawką jest życie i... miłość.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Przyjemna, lekka powieść wspaniale napisana, akcja ciekawa po prostu bardzo dobra powieść

Fleur | 2015-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Książka ta miała być z założenia lekka i prosta, tak jak z resztą wszystkie powieści autorki. Jednak zamiast przyjemnego romansu otrzymujemy historię naciąganą do granic możliwości, naiwną i banalną.
Po intrygującym początku, gdzie główni bohaterowie droczą się i nienawidzą, liczyłam na dalsze tego typu sytuacje, jednak im dalej tym bardziej mdło się robiło od wszechogarniającej miłości...
Połowę przewertowałam i w sumie nie mam pojęcia po co.
Nie polecam. Nawet na tzw. odmóżdżenie.

Małgorzata Zberowska | 2013-11-06
Przeczytana: 06 listopada 2013

daję maximum, ponieważ nie nudziłam się w ogóle czytając tą książkę! od początku do końca była ciekawa, interesująca. na prawdę jak na ten rodzaj powieści- pisarka spisała się na szóstkę!!!!!!!!!!

myślnik | 2013-03-31
Przeczytana: 2011 rok

Opowieść o ciężkim brzemieniu przeszłości;o cieniach ścigających na każdym kroku;o wybuchowej relacji między przyrodnim rodzeństwem.

Piekło dzieciństwa połączyło kiedyś losy Corda i Maggie. Czas sprawia,że otwartość i zaufanie dziecięce potrafią się zatracić.
Dorośli Cord i Maggie skaczą sobie do oczu,na każdym kroku,jak wściekłe zwierzęta walczące o terytorium.

Niebezpieczeństwo ma jednak moc wyciągania z ludzi wszystkich emocji,nawet tych skrycie chowanych.
Czy nieustraszony agent i odważna Maggie,są gotowi na to by się z tym zmierzyć?!

PATRYCYJKA | 2015-11-12
Przeczytana: 07 listopada 2015

Główny bohater Cord Romero każdego dnia stacza pojedynek ze śmiercią. Ten były policjant, agent FBI, żołnierz i najemnik, wykonawca wielu tajnych rządowych misji, jest niezrównany w swoim fachu. Kiedy cudem uchodzi z życiem z zamachu, postanawia stanąć twarzą w twarz z prześladowcą, bezwzględnym mordercą i szefem gangu zajmującego się rekrutacją dzieci do niewolniczej pracy. W tej niebezpiecznej akcji wspiera go Maggie Barton, przybrana siostra Corda i jego przyjaciółka z dziecięcych lat. Teraz Cord odkrywa w niej kobietę- inteligentną, niezależną i.... niezwykle pociągającą. Maggie chowa jednak w sercu mroczny sekret, który mógłby, jej zdaniem, uniemożliwić ich związek. Prześladowca bowiem także zna jej tajemnicę i z pewnością nie zawaha się przed szantażem, a to przekreśliłoby całą przyszłość Maggie. Oszołomieni nagłym uczuciem, Cord i Maggie muszą zaufać sobie nawzajem i stanąć do walki, w której stawką jest życie i... miłość.

ZakochanaOna | 2016-09-04
Przeczytana: 04 września 2016

Twórczość Diany Palmer jest dla mnie ogromną zagadką. Uwielbiam ją choć książki są dość proste, a zabierając się za kolejną wiem, że wszystko skończy się szczęśliwie. Mimo wszystko od pierwszej strony nie potrafię się od niej oderwać. Jest tak niemalże z każdą powieścią pióra tej autorki. Nie inaczej było z Desperado. Miłość, nienawiść, intryga, żal i ból to elementy składające się na wielowątkowy i ciekawy romans. Polecam gorąco.

CARAMEL | 2012-10-17
Przeczytana: 17 października 2012

super:)

Paula | 2014-03-24
Przeczytana: 24 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

grace | 2016-09-04

Ona go kocha a on ma ją w poważaniu. Pomysł życiowy, ale wykonanie nudne.

Gosia9101 | 2014-03-12
Przeczytana: 12 marca 2014