Wielka miłość w Myszkach Małych

Wydawnictwo: Lucky

Wyjazd z Warszawy miał być dla 33-letniej Magdaleny ucieczką od przeszłości. Tymczasem jej nowy dom jest starą ruiną, a wokół dzieją się niepokojące rzeczy. Czy czarny pies i jego znikający pan pomogą jej odnaleźć upragniony spokój? A może nawet... miłość?
Bałtyk, sprytna Marysia, jej babcia z temperamentem. Facet lubiący ryzyko i pisarz, który zna przerażającą tajemnicę.

kwiatek29 | 2012-03-21
Przeczytana: 21 marca 2012

Książka mnie bardzo miło zaskoczyła,szczerze mówiąc nie liczyłam na zbyt wiele.Historia Magdy,która wraz z 6 letnią córką przeprowadza się z Warszawy do Myszek Małych.Kobieta ucieka przed bolesną przeszłością, a tymczasem okazuje się,że jej nowy dom jest starą ruiną,a w pobliżu kręci się pewien mężczyzna.

Muminka | 2013-09-07
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 06 września 2013

Naprawdę dobrze się czytało, więcej tu wątków kryminalnych niż miłosnych, ale dzięki temu nie było tak sztampowo i banalnie. Główna bohaterka jak to zwykle bywa ucieka przed przeszłością z wielkiego miasta do Krynicy Morskiej. Ma nieślubne dziecko, sześcioletnią Marysię, która knuje misterną intrygę by znaleźć sobie tatusia. Niejako hurtem ze stolicy przenoszą się też dziadkowie Marysi, babcia to rezolutna i pełna energii pani weterynarz, która wszystkim przychyliłaby nieba. Do galerii nietuzinkowych postaci dołącza też Greta, która uciekła w Lizbonie przed narzeczonym. Jej liczne komplikacje na tle uczuciowym przyćmiewają podboje Magdaleny, matki Marysi. Jest i natchniony pisarz, wykorzystujący kobiety jako swoje muzy, ale biada im,jeśli puszczą go w trąbę z innym. Taka pani jest potem unieśmiertelniona w kryminałach jako wstrętna manipulatorka, raszpla i modliszka. Choć Mania prowadzi śledztwo, uda się w międzyczasie połączyć dwie zakochane pary,w tym wybredną Gretę, która...

Gulbaska | 2013-05-04
Przeczytana: 29 kwietnia 2013

7/10
Więcej w tej książce sensacji i tajemnic niż miłości ale bardzo mi się podobała :) Polecam!

Agnieszka | 2012-10-20
Na półkach: Z 2012, Proza, Przeczytane
Przeczytana: 20 października 2012

"Widziała jego tęczówki w kolorze gorzkiej czekolady.
Obiecywały słodycz i późniejsze wyrzuty sumienia"

Trudno było mi przebrnąć przez pierwszą połowę książki, miałam wrażenie chaosu. Potem historia mnie zaciekawiała i było łatwiej czytać.
Kilka zdań z książki mnie ujęło, zaintrygowało. Poza tym, ni grzeje, ni ziębi.

Angie | 2011-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2011

Przyjemna książeczka. Bez większych rewelacji. Coś lekkiego na urlop.

meryku | 2016-11-18
Przeczytana: 26 stycznia 2016