Otwarte rany

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Dla doktor Evelyn Sutcliffe praca na Oddziale Opieki Doraźnej jest tak samo pełna nieoczekiwanych wypadków jak... jej życie uczuciowe. Zwłaszcza ostatni romans ze szpitalnym psychologiem.

agnis | 2015-03-13

Zapychacz czasu, a już te relacje seksualne to za dużo jak na moją głowę/ Phil sypia z Beth i Ev, bo się nie może chłopina zdecydować, Ev w ramach buntu? bzyka się z Hollanderem. Czekałam, że może jeszcze się pozaliczają nawzajem Phil i Hollander :D Wtedy by już było całkiem słitaśnie i nowocześnie!

dorota | 2012-06-13
Przeczytana: 11 czerwca 2012

kompletnie pokrecona ksiazka. Jak do tej pory nie spotkalam sie z taka zartobliwa formula tego gatunku. Bede obstawala przy tym ze thriller medyczny w wersji light jest nie do przyjecia. To podejscie do zycia naszej glownej bohaterki pani doktor Evelyn ktora jest w zwiazku z innym lekarzem,ten przy okazji ma narzeczona,caly ten trojkat nikogo nie dziwi ,bardzo nie podobaly mi sie dialogi jakies kompletnie oderwane od calosci. Mialam wrazenie ze nasza bohaterka jest lekko pokrecona ,co znow przeczy z wykonywanym przez nia zawodem. Brak napiecia,dreszczyku,nudna pozycja.

Lucyna | 2014-09-17
Przeczytana: 17 września 2014