Zdradzieckie serce.

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Cykl: Rodzina Armstrongów (tom 1)
Wydawnictwo: BIS
My False Heart
romans

Cyniczny i bezwzględny Elliot Armstrong, markiz Rannoch, którego życie upływa na hulankach, hazardzie i licznych pojedynkach z mężami kochanek, wyrusza do Essex, żeby zakończyć kolejny romans. Nie wie nawet, że ta podróż na zawsze zmieni jego życie, budząc serce z letargu, w którym pogrążone było przez wiele lat. Pomyliwszy drogę, trafia do przytulnego, ciepłego domu, gdzie zostaje wzięty za kogoś innego - nie zdradza jednak swojej prawdziwej tożsamości, ulegając urokowi tego miejsca i pragnąc zostać w nim jak najdłużej. Okazuje się, że panią domu jest piękna i utalentowana malarka Evangeline van Artevalde, która uciekła z Flandrii przed mściwością rodziny swojego ojca, i na wsi szuka schronienia dla siebie i swojej rodziny.

zabielka | 2013-10-16
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 01 listopada 2013

Książka fajna i przyjemna, :)

angela2046 | 2014-11-18

Książka interesująca, chociaż raczej nie zostanie na długo w pamięci. Nie wiem co więcej mogę na jej temat napisać.

Ona piękna artystka, odpowiedzialna za rodzinę, którą się od dawna zajmuje. On przystojny rozpustnik, wzbudzający postrach innych osób. Przypadek, los stawia tych dwoje na swojej drodze. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że mamy tutaj miłość od pierwszego wejrzenia.

I tak ona pierwszy raz poznaje smak namiętności, a on dowiaduje się jak wspaniale byłoby mieć swój własny ciepły dom. Ale obydwoje mają sekrety które mogą zaprzepaścić szansę na wspólne życie.

Dobra książka na szary, jesienny wieczór.

Aurill | 2014-01-06

Elliot, markiz Rannoch przypadkowo trafia do domu Evangeline, pięknej malarki. Evie, biorąc go za klienta, który miał przybyć by mogła namalować jego portret, zaprasza go do domu na gościnę. Elliot oczarowany piękną gospodynią, a także niezwykłą atmosferą tego domu postanawia wziąć udział w tej farsie i podaje się za pana Robertsa.
Nie spodziewał się jednak, że w jego sercu znów może zagościć miłość. Między nimi wybucha uczucie, jednak Evie wciąż nie wie kim jest jej ukochany....
Ciekawa opowieść. Ładnie napisana. Główny bohater urzeka swoją wrażliwością.
Polecam!

karjola | 2014-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2014

Nuuuuda. Może później akcja się rozkręca,ale doszłam do 150 strony i dalej nuuuuda;/Nie dałam jej więcej szansy,jest tyle ciekawszych pozycji.

Anna Baj | 2017-02-22
Kundzia | 2017-01-26