Magiczny naszyjnik

Tłumaczenie: Anna Bielska
Wydawnictwo: BIS
Handmaiden's necklace

Pięć lat po zerwanym w otoczce skandalu związku Rafael, książę Shefield, spotyka swoją dawną ukochaną, Danielle Duval. Nigdy nie przestał jej kochać, a teraz wie, że przed laty niesłusznie oskarżył ją o niewierność. Tymczasem Danielle szykuje się do wyjazdu do Ameryki, by tam poślubić innego. Wiedziony impulsem Rafael podstępem zmusza ją do ślubu. Będzie jednak potrzebował czasu, by przekonać Dani

Martoonia | 2014-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2014

Małżeństwo z rozsądku, z konieczności, dla świętego spokoju, dla ochrony, z jakiegokolwiek innego powodu a może..... z miłości?? na to pytanie trzeba odpowiedź znaleźć w książce. Wątek całej powieści już znalazł się w innej książce tej autorki. Może nie wciągnęła mnie aż tak bardzo jak inne książki Martin Kat, jednakże książka dobra i lekka do poczytania po ciężkim dniu w pracy :)

Martita | 2015-03-19
Na półkach: 2015, Przeczytane

Dobry romans historyczny, nic dodać, nic ująć. Przepadam za motywem spotkania po latach, kiedy między bohaterami odżywają dawne uczucia :) Strony książki umykają niesamowicie szybko, bohaterowie są bardzo przyjemni i mamy ten ciekawy motyw naszyjnika, który skłania mnie do poszukiwań innych części tego cyklu.

Isabell | 2014-08-28

Jak zwykle urok romansu historycznego dobrze oddany przez Kat Martin:)

Martini | 2011-03-05
Przeczytana: 01 października 2010

Ciekawe, ale nie innowacyjne. Zwykłe romansidło. Plus za motyw naszyjnika ;)

Magdalena | 2013-02-27
Przeczytana: 25 lutego 2013

Bardzo dobre romansidło. Kolejna świetna książka autorki.

Lucyna1962 | 2016-11-29
monicapierog | 2016-05-24