Miłość w sanatorium

Wydawnictwo: Astrum
837277188X

Historia tej miłości zaczyna się w chwili, kiedy pięćdziesięcioletnia kobieta po przejściach spotyka doświadczonego przez życie mężczyznę. Ona ma na imię Helena, on Zygmunt. Pesymistka i optymista. Pr... Historia tej miłości zaczyna się w chwili, kiedy pięćdziesięcioletnia kobieta po przejściach spotyka doświadczonego przez życie mężczyznę. Ona ma na imię Helena, on Zygmunt. Pesymistka i optymista. Przygnębiona trudną codziennością księgowa nie wierzy w szczęśliwe zbiegi okoliczności, zaś pełen wigoru pułkownik z nadzieją czeka na uśmiech losu.

Pietruszka | 2014-12-10

Książka prosta, łatwa i przyjemna. Dwoje ludzi, pozornie skrajnie różnych, ale podświadomie pragnący tego samego - miłości, przyjaźni i wzajemnej akceptacji. Fabuła może niezbyt porywająca, ale pokazująca, że w każdym wieku zasługujemy na miłość.

godmyt | 2012-02-21

Niby zwykła historia, a jednak nie do końca. Pobyt w sanatorium dla Heleny i Zygmunta okazuję się darem od losu- spotykają się dwie dusze, które rozumieją się bez słów, są w stanie ofiarować sobie to, czego całe życie nie mieli.Zakochują się w sobie jak nastolatkowie i może to mało oryginalne, gdyby nie fakt, że los szykuje im niespodzianki. Ich przejścia życiowe i nabyte doświadczenie pozwalają im podjąć wyzwania rzucone przez los z wielką odwagą i roztropnością. Dwoje dorosłych ludzi postanawia zmienić swoje życie- nie odkładają nic na potem- w końcu prawdziwa miłość nie ma względu na wiek.
Dobrze się czyta, lekka i tchnie optymizmem:)Polecam.

Dorotka | 2012-01-16
Przeczytana: maj 2006

Bardzo fajna, lekka książka.

Wojtaszko | 2015-03-04
Przeczytana: 11 marca 2015