Windą do szczęścia

Wydawnictwo: G+J

To zabawny i pogodny, pełen namiętności i czułości, współczesny romans biurowy. Życie nowojorskiej yuppie wchodzi w zakręt. Mandy Keeling zachodzi w ciążę. Jej chłopak ulatnia się a ona musi zdobyć pracę. Idzie na rozmowę kwalifikacyjną, ale w windzie dopadają ją mdłości. Tą samą windą jedzie Damian Sharpton, z którym jest umówiona. Choć zawarcie znajomości nastąpiło w niekorzystnych okolicznościach, Mandy dostaje tę posadę. Dziewczyna ukrywa swój stan a bezpośrednie kontakty zastępuje korespondencja e-mailowa. Damian proponuje jej podróż służbową na Karaiby. Mandy zgadza się na nią, ale ma obawy, czy uda się jej ukryć ciążę i pożądanie do szefa. Po ich powrocie sprawy nie układają się dobrze. Czy miłość pokona przeszkodya Erin McCarthy zadebiutowała w roku 2002 książką Bed Boys Online, która błyskawicznie trafiła na szczyt w rankingu aRomantic Limesa. Następna powieść Bad Boys in the Black zdobyła miano najlepiej sprzedającej się książki w rankingu aUSA Todaya. W 2007 r. McCarthy była nominowana do nagrody Rita przyznawanej przez Romance Writers of America. Każda z kolejnych, już ponad dwudziestu publikacji tej utalentowanej autorki, znajduje uznanie czytelników i staje się światowym bestsellerem. Ta powieść ma w sobie to wszystko: dowcip, urok, zmysłowość oraz dwie rozkoszne i fascynujące postacie. Czytelnicy z pewnością zapamiętają ten zadziwiająco czuły romans McCarthy. aBooklista

Ataga | 2013-05-14

Po tytule i opisie myślałam, że to będzie ciekawe. Niestety pomyliłam się. Zwykły płomienny romans pomiędzy szefem a pracownicą. Język prosty i zrozumiały dzięki, któremu szybko się czytało. Lubię książki z nutką romantyzmu, ale ta powieść akurat nie przypadła mi do gustu.

Habujalaba | 2014-11-20
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Postanowiłam przeczytać, bo leżała sobie smutna na mojej półce od jakiegoś roku. Jak można mieć w domu nieprzeczytane książki? Po przeczytaniu kilku rozdziałów zapachniało mi Grey'em :D Po okładce stwierdziłam, że pewnie denne romansidło. Muszę się przyznać do błędu (okładka nie ma nic wspólnego z treścią). Strasznie mi się spodobała. Zabawna, wciągająca. Uwielbiam ją! Na pewno nie poprzestanę na jednym przeczytaniu.

katixd | 2012-11-04
Na półkach: Przeczytane, Romanse

Książka prosta, miła i przyjemna. Mało skomplikowana fabuła, aczkolwiek można ją uznać za dość oryginalną. Raczej niezbyt zaskakująca akcja, mimo wszystko znajdzie się w niej kilka fajnych momentów. Bohaterowie są dość interesujący, spotykamy ciężarną kobietę, która z powodu życiowych, raczej niespodziewanych komplikacji musi przeorganizować swoje życie, oraz jej pracodawcę, pracoholika. Ich spotkanie jest, co najmniej intrygujące, ale zaważy, na przyszłości obojga, zarówno na poziomie zawodowym jak i prywatnym. Język przystępny i miejscami będzie przyczyną naszego rozbawienia. Jeżeli ktoś ma ochotę na niezbyt absorbujący romans to może sięgnąć po tę pozycję.

AgaVa | 2012-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2012

Romansidło jakich wiele, ale wciągająca fabuła i ciekawa narracja pozwalają na chwilę relaksu przy książce.

Iza | 2016-10-13
Przeczytana: 2014 rok