Noce księżnej

Cykl: Zdesperowane księżne (tom 3) | Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Amber
Duchess by night
lord, hulaka, uczucie

Harriet, księżna Berrow, ma dość popołudniowych herbatek i wytwornych, ale nieskończenie nudnych balów. Pragnie wziąć udział w jednym ze słynnych skandalicznych przyjęć, gdzie bawią się rozpustnicy i libertyni, a żadna z dam nie przejmuje się konwenansami. Jednak w trosce o swą reputację Harriet postanawia przywdziać męskie przebranie. Nie przypuszcza, że w ten sposób wzbudzi zainteresowanie gospodarza przyjęcia, lorda Strange a największego hulaki i pogromcy niewieścich serc.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Kalissa | 2015-07-06
Na półkach: Przeczytane, Romantyczna

Część III cyklu dotyczy księżnej Harriet – przyjaciółki Jemmy. Powieść czyta się szybko, jest wesoła i romantyczna.

Tylko… tylko… przyznaję, że miałam delikatne obawy, kiedy główna bohaterka przebrała się za mężczyznę i zbliżyła się do głównego bohatera, na początku całkowicie nieświadomego, że ma przed sobą kobietę, a nie młodego, pięknego mężczyznę:). Aż do momentu wydania tajemnicy – te wszystkie jazdy konne, śniadania, walki na rapiery miały tyle dwuznaczności, że wprowadziły malutki:)! zamęt w seksualność głównego bohatera.

Tak tu, myślę, że Jem powinien wcześniej domyślić się, że Harriet/Harry jest kobietą:). Z drugiej strony - ich relacje były bardzo zabawne, zwłaszcza gdy bezpardonowo traktował ją jak niedoświadczonego młokosa, a nie damę.

Turniej szachowy nadal trwa. Jemma dostała swoje szachy. Mam jednak wrażenie, że cena całego turnieju będzie bardzo wysoka. Kiedy Jem mówił o klątwie, pomyślałam, że w następnych tomach będzie się działo!

I ciekawe, co będzie z...

betina360 | 2015-04-25
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 25 kwietnia 2015

Ksiezna Hariett mloda wdowa jest znudzona balami herbatkami i ciaglym sluchaniem czego powinna a nie powinna robic. Dlatego tez gdy nadarza sie okazja zmiany na cos nowego i hulaszczego nie zastanawia sie dlugo. Przebrana za mlodego mezczyzne pojawia sie u pewnego lorda ktory prowadzi taki luzny dom spotkan aktorek i innych ciekawych osob lubiacych nieco inna zabawe. Jak wiadomo jej maskarada wyjdzie na jaw ale bedzie miala z tym sporo zabawy. Wzruszylam sie gdy okazalo sie jak lord potrafi kochac swoja coreczke gdy ta powaznie zachorowala. Na koniec jest juz piekna milosc ksieznej i lorda ale o tym w ksiazce.

Lawenda | 2014-03-18
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Księżna, która ma już dosyć spotkań i plotek w nudnym towarzystwie dam udaje się w przebraniu mężczyzny na bal. Ciekawy romans historyczny pełen humoru i zabawnych nieporozumień.

Natalia | 2012-10-14
Przeczytana: czerwiec 2012

Uwielbiam romanse historyczne. Bardzo podobała mi się gdy ją czytałam. Księżna przebiera się za mężczyznę i tak przez jakiś okres żyje. No i oczywiście romans z lordem :D

Karolina | 2016-08-16
Przeczytana: 14 sierpnia 2016

guilty pleasure ;) czytałam po angielsku - sprawnie napisane, ładny język. doskonałe na taki czas, kiedy mózg musi odpocząć.

Nika16wow | 2016-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2016

Jak na razie ta część z serii najbardziej mi się spodobała. Wiadomo denerwowało mnie, że niby księżna była mężatką, ale jest nieświadoma niczym 14-letnia dziewczynka. Jednak pomimo wszystko świetnie czytało mi się tą książkę. Miejscami tak zabawna, że nie mogłam powstrzymać śmiechu. Serdecznie polecam.

Cherrymuffin | 2012-01-01
Przeczytana: 25 grudnia 2011

urzekły tylko rozdziały powyżej 20 ;)

Caroline | 2011-11-01
Na półkach: Przeczytane, Harlekiny