Magnetyzm osobowości. Poznaj sekrety wpływania na innych

Wydawnictwo: Onepress
6 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

Odkryj zagadkę ludzkich zachowań Poznaj sekrety wpływania na innych Naucz się wykorzystywać swoje ukryte atuty Subtelne metody skutecznej kontroli Wiedza nie taka znów tajemna Ta książka to prawdziwy klasyk, do tego tętniący życiem i energią, inspirujący i pełen wyzwań! Masz ochotę dowiedzieć się, co myślą inni, a jednocześnie niczym zawodowy pokerzysta ukryć własne myśli przed resztą świataa Chcesz zacząć wreszcie wykorzystywać tkwiący w Tobie potencjał i swoje ukryte talentya

Paulina Kwiatkowska | 2016-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2016

"Miarą zdrowia psychicznego jest umiejętność dostrzegania dobra we wszystkim" str 205

Kamila | 2017-02-12
Przeczytana: 10 grudnia 2016