Obietnica Jutra

Wydawnictwo: HarperCollins
Tomorrow's Promise
wojna, miłość, śmierć

Inne wydania

Keely Williams, wychodząc za mąż za Marka, swoją szkolną miłość, czuła, że spełniają się jej marzenia. Była taka szczęśliwa. Jednak jej plany na przyszłość zmieniła wojna. Mark, jak wielu amerykańskich żołnierzy, został wysłany do Wietnamu. Pewnego dnia Keely dowiaduje się, że jej mąż zaginął w akcji, a jego dalszy los jest nieznany. Jak każda kochająca kobieta ma jednak nadzieję, że Mark może żyje, przetrzymywany jako jeniec wojenny. Po dwunastu latach Keely wciąż czuje, że jej życie zatrzymało się w tamtym dniu. Zdeterminowana, walczy, by Kongres uznał fakt istnienia jeńców wojennych w Wietnamie. W czasie podróży na kolejne spotkanie poznaje kongresmena Daksa Devereaux. Wybucha między nimi niespodziewane i gwałtowne uczucie, a wraz z nim pojawia się nadzieja i obietnica nowego jutra. Wtedy nadchodzi niespodziewana wiadomość: odnaleziono dwudziestu sześciu żołnierzy amerykańskich zaginionych przed kilkunastu laty w Wietnamie. W jaki sposób ta informacja zmieni los Keely?

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2009

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

Mońcia_POCZYTAJKA | 2015-08-26
Przeczytana: 23 sierpnia 2015

"Obietnica jutra" to moje kolejne spotkanie z piórem Pani Sandry Brown. Niestety tym razem wypadło ono dość przeciętnie.

Keely Preston-Williams od 12 lat czeka na powrót swojego męża z wojny w Wietnamie. Mark znajduje się w grupie 2500 mężczyzn określanych jako Zaginieni w Akcji w południowo - wschodniej Azji. Wraz z innymi kobietami w podobnej sytuacji Keely utworzyła Stowarzyszenie Rodzin Żołnierzy Zaginionych w Wietnamie i pełni w nim funkcję rzecznika.
Do jej zadań należy występowanie w imieniu Stowarzyszenia w interesie żołnierzy i ich rodzin. Jako rzecznik kobieta nie może dopuścić aby zaginionych mężczyzn uznano za zmarłych. Dlatego udaje się do Waszyngtonu, aby przedstawić stanowisko Stowarzyszenia przed Kongresem. Podczas podróży bohaterka poznaje pewnego przystojnego mężczyznę o francusko brzmiącym nazwisku Dax Deveraux, który wzbudza jej zainteresowanie. Później okazuje się, że jest on kongresmenem i wkrótce startuje w wyborach do Senatu.
Keely stara się opanować...

Małgorzata Chabzda | 2014-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2014

Sama okładka jak i tytuł nic nam nie mówią. Mimo tego autorka opowiedziała nam przepiękną i wzruszającą historię o straconej ale również o całkiem nowej i rozkwitającej miłości. Sandra Brown pokazuje, że nie tylko potrafi pisać tanie romansidła ale również niebanalne i cudowne historie. Polecam.

Paulina Kucińska | 2015-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Jak dla mnie to książka opisuje hipokryzje głównej bohaterki, bo albo się w coś wierzy i poświęca dla sprawy albo nie i daje spokój z oszukiwaniem innych. Poza tym na końcu autorka znów wywleka męża Keely tylko po to aby czytelnik nie myślał o niej źle, jak dla mnie nie udało się.

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: październik 2011

Sciskający za serce romans o prawości serca i trudnej wiernośći. Polecam

AnnaMaria | 2016-03-17

Czytanie tej książki było prawdziwą przyjemnością. Polecam

Nadja85 | 2013-03-10
Przeczytana: 10 marca 2013

Rewelacyjna,niebanalna, pięknie o miłości, uczuciach

Ola | 2010-09-18
Przeczytana: 13 września 2010

Bardzo wzruszająca historia trudnej miłości dwojga ludzi. Polecam.

Kinga Chlubicka | 2014-11-20

piękna opowieść o wierności i trudnej miłości polecam

emkagoska | 2016-08-23
Przeczytana: sierpień 2016