Dziedziczka Diabła

Tłumaczenie: Anna Rogucka
Cykl: An Arranged Marriage (tom 8)
Wydawnictwo: BIS
Devil's Heiress
romans, diabeł, Enoch

Major George Hawkinville wraca do Anglii wprost z pól bitewnych Waterloo, by na rodzinnej ziemi rozpocząć kolejną walkę. Tym razem o posiadłość, która od wieków należy do jego rodziny. By jej nie stracić, musi udowodnić, że Clarissa Greystone, zwana w towarzystwie Dziedziczką Diabła, przyłożyła rękę do śmierci jego ojca i fałszerstwa testamentu. Zadanie to okazuje się nader trudne, gdyż Hawk musi się zmagać nie tylko z wpływowymi ludźmi, którzy chronią Clarissę, ale także z gorącym uczuciem, które zaczyna do niej żywić. Wpada w pułapkę namiętności i targających nim rozterek: czy małżeństwo z rozsądku to naprawdę najlepszy pomysł? Szczególnie z damą o anielskim wyglądzie, która skrywa przed nim "diabelskie" sekrety?

Ewelynn | 2014-10-23
Przeczytana: 23 października 2014

Książka warta przeczytania dla miłośniczek romansów historycznych. Polecam czytać całą serie po kolei ponieważ jest bardzo ze sobą powiązana często występują powiązania do poprzednich książek. Ona to miła dziewczyna która jest otwarta i szczera niestety widziała w swoim życiu za dużo i teraz te wszystkie sekrety nie dają jej spokoju. Bohaterka została bardzo bogatą dziedziczka i musi teraz uważać na łowców posagu. On to wojskowy który po powrocie do domu dowiaduje się ze jego ojciec zadłużył posiadłość i może ją teraz stracić. Reszty dowiecie się czytając ;-).Książka jest długa zawiera 540 stron więc nie jest to pozycja do przeczytania w jeden dzień.

werka | 2016-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2016