6,58 (53 ocen i 10 opinii) Zobacz oceny
10
2
9
4
8
8
7
12
6
14
5
11
4
1
3
0
2
1
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9781542365994
liczba stron
342
język
angielski
dodała
mclena

Samotny ojciec. Drugie szanse. Poznaj Mack’a w najnowszej SAMODZIELNEJ powieści autorstwa bestsellerowej autorki New York Times, Penelope Ward. Nazywali go Mack Daddy. Nie, serio, nazywał się Mack. Skrót od Mackenzie. Tak więc to przezwisko. Doskonałe, prawda? On też był: doskonały. Doskonały fizycznie męski okaz. W prywatnej szkole, w której uczyłam, Mack Morrison był jedynym mężczyzną...

Samotny ojciec. Drugie szanse. Poznaj Mack’a w najnowszej SAMODZIELNEJ powieści autorstwa bestsellerowej autorki New York Times, Penelope Ward.

Nazywali go Mack Daddy. Nie, serio, nazywał się Mack. Skrót od Mackenzie. Tak więc to przezwisko. Doskonałe, prawda?

On też był: doskonały. Doskonały fizycznie męski okaz.

W prywatnej szkole, w której uczyłam, Mack Morrison był jedynym mężczyzną w morzu kobiet.

Wszystkie pragnęły kawałka gorącego, samotnego ojca słodkiego małego chłopca.

Stałam się kobietą, której nie rozpoznawałam, usianą z zazdrości, ponieważ one nie wiedziały, że — dla mnie — znaczył o wiele więcej.

Nie wiedziały o naszej przeszłości.
Wybrał moją szkołę dla swojego syna celowo, ponieważ Mack i ja, mieliśmy niedokończone sprawy.

Jak moja przyjaciółka, Lorelai, tak wymownie to wyłożyła: „Niedokończona sprawa między dwojgiem ludzi, których wyraźnie do siebie ciągane, jest jak wieczny przypadek niebieskich kulek“. A ja cierpiałam z powodu mojego przypadku.

Nadal ciągnęło mnie do Mack’a. Próbowałam się mu oprzeć, zanurzając się w relacjach z kimś innym, tylko po to, aby chronić moje serce.

Nie mówiąc już o tym, że zaangażowanie się z rodzicem było ściśle sprzeczne z zasadami szkoły. Jednak widywanie Mack’a dzień w dzień mnie złamało.

A wkrótce ja mogę złamać wszystkie zasady.

From New York Times bestselling author, Penelope Ward, comes a sexy, STANDALONE second-chance romance.

They called him Mack Daddy. No, seriously, his name was Mack. Short for Mackenzie. Thus, the nickname. Perfect, right?

So was he: perfect. The perfect physical male specimen.

At the private school where I taught, Mack Morrison was the only man around in a sea of women.

Everyone wanted a piece of the hot single father of the sweet little boy.

I was riddled with jealousy, because they didn’t know that—to me—he was much more.

They didn’t know about our past.

He’d chosen my school for his son on purpose, because Mack and I, we had unfinished business.

As my friend, Lorelei so eloquently put it: “Unfinished business between two people who are clearly attracted to each other is like an eternal case of blue balls.” And I was suffering in pain from my case.

I was still intensely attracted to Mack. I tried to resist him, immersing myself further into a relationship with another man just to protect my heart.

Not to mention, getting involved with a parent was strictly against school rules. But seeing Mack day in and day out was breaking me down.

And soon I might be breaking all the rules.

Told in alternating points of view, Mack Daddy is a full-length standalone novel.

Single Dad. Second Chances. Meet Mack in the newest STANDALONE novel from New York Times bestselling author, Penelope Ward. They called him Mack Daddy. No, seriously, his name was Mack. Short for Mackenzie. Thus, the nickname. Perfect, right? So was he: perfect. The perfect physical male specimen. At the private school where I taught, Mack Morrison was the only man around in a sea of women. Everyone wanted a piece of the hot, single father of the sweet little boy. I became a woman I didn’t recognize, someone riddled with jealousy, because they didn’t know that—to me—he was much more. They didn’t know about our past. He’d chosen my school for his son on purpose, because Mack and I, we had unfinished business. As my friend, Lorelai, so eloquently put it: “Unfinished business between two people who are clearly attracted to each other is like an eternal case of blue balls.” And I was suffering in pain from my case. I was still intensely attracted to Mack. I tried to resist him, immersing myself further into a relationship with someone else just to protect my heart. Not to mention, getting involved with a parent was strictly against school rules. But seeing Mack day in and day out was breaking me down. And soon I might be breaking all the rules. Author's note – Told in alternating points of view, Mack Daddy is a full-length standalone novel.

 

źródło opisu: https://www.penelopewardauthor.com/books/mack-daddy/

źródło okładki: https://www.penelopewardauthor.com/books/mack-daddy/

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 486
Kasia_o2 | 2017-09-24
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 24 września 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Na szczęście myliłam się. Podejrzewali ojczulka o ojcostwo, ale Mack okazał się wspaniały, kochał syna i nie chciał przyjąć niczego innego do wiadomości. Może i nie spłodził syna ale ON BYŁ JEGO I JUŻ. Co oczywiście okazało się prawdą. Choć te bolesne chwile nieświadomości jednak przyniosły korzyści- udało się wszystkim uwolnić od Pana Senatora choć podstępem. Jednak nie będzie on nigdy szczęśliwy, kariera się skończy a stracił to co najważniejsze-RODZINĘ, cóż karma jest su.ką jak to mówią. Franki nic ująć, jest wspaniała i znów pomogła Jonah w walce z jego demonami. Mała Joy wniosła słońce do całej rodziny, Jonah jest świetnym bratem, Mack ma dwoje wspaniałych dzieci a Frankie przy nim rozkwita. Bardzo świetna książka.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Zaczarowany krawiec i inne humoreski

Niech nikogo nie zwiodą tytułowe humoreski - poszczególne opowiadania przesycone są atmosferą epoki i całym ówczesnym bagażem społecznych doświadc...

zgłoś błąd zgłoś błąd