Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Into the Fire
9788380532076
karollllllla

Chyba każdy kawaler marzy o takim stylu życia, jaki prowadzi Darren Bridge. Darren jest strażakiem. Razem ze swoją ekipą gasi płonące budynki, a w wolnych chwilach trenuje w siłowni swojego brata. Niewiele kobiet oparło się jego wdziękowi... dopóki nie pojawiła się Vanessa. Różni się od wszystkich dziewczyn, które do tej pory poznał Darren. Niestety obiecał komuś, że da jej spokój. Zapracowana Vanessa Hawkins od prawie dwóch lat nie miała urlopu. Kiedy wreszcie może wyrwać się z biura, żeby pojechać na wesele swoich przyjaciół – Camerona i Mai – jej uwagę przyciąga drużba. Darren jest niebezpiecznie przystojny i tak seksowny, że każda obdarzona ognistym temperamentem kobieta bez namysłu rozpoczęłaby z nim nawet najbardziej szaloną przygodę. Po powrocie do miasta Darren uświadamia sobie, że kawalerski tryb życia stracił cały swój urok. Vanessa jest jednak tak zajęta, że w jej życiu nie ma miejsca dla mężczyzny, zwłaszcza dla takiego playboya jak Darren. Czy Darren odnajdzie drogę do jej serca i przekona Vanessę, że warto dla niego podjąć ryzyko?

źródło opisu: http://www.taniaksiazka.pl/plomienna-milosc-meredi...(?)

źródło okładki: http://www.taniaksiazka.pl/plomienna-milosc-meredi...»

Kasiek | 2017-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 26 lutego 2017

Druga część cyklu. Biorąc pod uwagę fakt, że pierwsza nie zachwyciła, ta wydaje się od niej lepsza, co nie oznacza, że jest jakoś szczególnie dobra. Przeciętna miłosna historia. On - nieprzyzwoicie przystojny playboy. Ona – ostrożna i zapracowana dziewczyna. Wydaje się, że związek miedzy nimi nie ma szans, jednak dają sobie szansę. Relacje między nimi nie są łatwe. Rozwiązła przeszłość Darrena co chwilę daje o sobie znać. Sytuacja życiowa Vanessy też jest dość skomplikowana. Wiele musi się wydarzyć, aby ich relacje wkroczyły na odpowiednie tory. Książka jednak nie wywołuje żadnych szczególnych emocji, ani pozytywnych, ani negatywnych, a co za tym idzie jest po prostu przeciętna.

KobieceRecenzje365 | 2017-04-03

„Płomienna miłość” Meredith Wild to drugi tom serii o rodzinie Bridge'ów. W tej części poznajemy historię Darrena, brata Camerona oraz Vanessy, najlepszej przyjaciółki Mai. Pierwszy tom zrobił na mnie dobre wrażenie, a jak było tym razem? Zapraszam na recenzję.

Darren Bridge to strażak, który w wolnym czasie pracuje w siłowni swojego brata. To także mężczyzna, który działa na kobiety jak magnez i bardzo chętnie to wykorzystuje. Seks traktuje jako dobrą zabawę, jednak gdy poznaje Vanessę, coś zaczyna się zmieniać. To kobieta, która różni się od dziewczyn, jakie do tej pory poznawał. Z chęcią by ją uwiódł, jednak obiecał komuś, że da jej spokój. Vanessa od dwóch lat nie miała urlopu, jej życie wypełniała tylko praca i wekeendowe wypady na miasto, lecz wreszcie będzie czas na odpoczynek, gdyż jej najlepsza przyjaciółka wyprawia wesele na Kajmanach. Oczywiście na to samo wesele wybiera się Darren, gdyż to drużba i brat pana młodego. Vanessa daje się złapać w sidła namiętności, jednak...

LifeOnMars | 2017-03-15
Przeczytana: 15 marca 2017

Styl, jakim napisana jest ta książka, jest moim ulubionym stylem. Nie wiem czy on ma jakąś profesjonalną nazwę (pewnie ma), ale wiem, że czytało mi się świetnie.

Wiadomo, romans erotyczny wiele do życia noe wnosi, ale głowie daje odpocząć. Ta historia spełniła swoją rolę.

Menia71 | 2017-02-06
Przeczytana: 05 lutego 2017

Czasem można też przeczytać romans.
Nieprawdaż?
Bo na taką książkę zapowiadała się "Płomienna miłość" autorstwa Meredith Wild.

Darren – kawaler, wysportowany strażak, odpowiedzialny pracownik, przystojny i atrakcyjny mężczyzna, korzystający z uroków życia i nie przepuszczający okazji do zabawy. Ma opinie playboya.

Venessa – atrakcyjna dziewczyna, pochodząca z prowincjonalnego Callaway na Florydzie, obecnie pracująca w Nowym Jorku jako osobista asystentka w firmie na Wall Street. Uciekła do wielkiego miasta, aby być bardziej sobą, anonimową osobą z własnym życiem.

Znają się już od jakiegoś czasu. Ona została przed nim ostrzeżona przez przyjaciółkę Mayę (narzeczona brata Darrena – Camerona). On zaś obiecał komuś, że zostawi ją w spokoju.

Czy to się uda?

Lektura na jeden wieczór, dla dorosłych, bo wiele się dzieje w sferze intymnej bohaterów. Nie brakuje zwrotów akcji, jak to w życiu. Są też chwile lęku, grozy i skandalu oraz świat wielkich pieniędzy. Ale jest też rodzina, która...

Dominika Szałomska | 2017-02-05
Na półkach: Przeczytane, 2017, Ebook
Przeczytana: 05 lutego 2017

Książka na nudne wieczory, kiedy nie wiesz co ze sobą zrobić i chciałbyś jakoś zabić czas. Nie czytałam pierwszego tomu, nie wiem czy przeczytam, bo ten był taki zwykły. Taka nijaka książka, gdzie sceny erotyczne grają główny wątek, a emocje i sens fabuły są trochę dalej na planie. Niby fajne, ale nie aż tak, żebym pamiętała o niej dłużej niż kilka dni.
dominika-szalomska.blogaspot.com

tygrysek321 | 2017-03-29

Książka opowiadająca o miłości która uświadomiła im ile dla siebie znaczą i ile mogą przez to stracić.Nigdy nie zapomnieli że ona dała mu zacząć żyć razem i nigdy tego nie zniszczyć.Trafiając na nią musiał walczyć i nie pozwolić jej odejść z jego życia.Nie spodziewając się że miłość ich połączy i nigdy nie mogący się rozstać.Dostrzegli w sobie osoby walczące o swoje uczucia i nadzieje na stworzenie szczęśliwego związku tylko we dwoje i nie przejmowanie się co o nich myślą inni tyko żyć co to mają i nigdy tego nie stracić.Polecam wszystkim tą książkę którzy umieją spostrzec drugą osobę którą się kocha całym sercem i dostrzeganie tego co wywalczyliście swoją miłością do siebie.

Natalia | 2017-06-12
Przeczytana: 08 czerwca 2017

Darren jest strażakiem oraz bratem Camerona - który właśnie bierze ślub z Mią. Mężczyzna szczerze zainteresował się przyjaciółką swojej szwagierki, Vanessą. Jednak kobiecie nie w głowie byle romansy, ponieważ pragnie skupić się całkowicie na swojej pracy i awansie. Darren nie chce dać jej spokoju przez co dziewczyna coraz częściej zaczyna spędzać z nim czas.
Pomiędzy tym dwojgiem rodzi się uczucie, którego żadne z nich nie chce czuć. Zarówno Vanessa jak i Darren, nie chce się przyznać do własnych uczuć przez co zaczynają się od siebie oddalać. Jak zakończy się ich przyjaźń? Czy uda się im żyć we swoje?

"– Wiem, o czym myślisz – wymruczał, powoli obsypując pocałunkami linię mojej szczęki. Nie mógł tego wiedzieć, bo całe logiczne myślenie zostało wyparte przez dobitne żądania mojego ciała. "

Nie ma to jak kolejna wspaniała pozycja od lubianej autorki. Lekturę zawsze czyta mi się dobrze o ile powieść jest wciągająca, przyjemna w odbiorze i świeża. Bardzo lubię powieści...

niedoczytana | 2017-02-04
Na półkach: Przeczytane, E-book, Legimi, 2017
Przeczytana: 04 lutego 2017

Przyjemne romansidło, do odstresowującego poczytania w sam raz na weekend :) Są fragmenty, które czyta się z wypiekami na twarzy, ale są również te wzruszające. Ciekawa fabuła główna oraz akcje poboczne, myślę, że sięgnę jeszcze po jakąś pozycję tej autorki.

Zaczarowana Książka | 2017-08-30

„Całą tamtą noc na stałe zapisałem sobie w pamięci.
Nie wiedziałam, co powiedzieć. Nawet nie plotłam bzdur tylko dosłownie zaniemówiłam. Darren wyraźnie mnie podrywał, a ja nie miałam pojęcia, co z tym począć. Moje ciało krzyczało, żebym coś powiedziała, dotknęła go, dała mu znak, jak bardzo na mnie działa. Ale umysł był na to zbyt mądry.”

Darren Bridge pracuje, jako strażak, ale w wolnych chwilach trenuje w siłowni swojego brata. Żadna kobieta nie może oprzeć się jego wdziękowi a mężczyźnie to nie przeszkadza i z chęcią to wykorzystuje. Kiedy w jego życiu pojawia się Vanessa wszystko zaczyna się zmieniać. Różni się od wszystkich dziewczyn, które do tej pory poznał Darren. Niestety obiecał komuś, że da jej spokój.

Vanessa Hawkins jest bardzo zapracowaną kobietą, która od dwóch lat nie miała urlopu a jej życie składało się tylko z pracy i weekendowe wypady na miasto. Kiedy postanawia wyjechać na wesele swoich przyjaciół Camerona i Mai na Kajmanach tam spotyka Darena, który jest...

Betty | 2017-06-22

Jakoś tak mam ostatnio, nie wiedzieć dlaczego, że druga część serii zwykle podoba mi się bardziej...również w przypadku tej książki okazało się podobnie.
Myślę, że jest to spowodowane bardziej rozbudowana akcją, nie wiem, ale wiem na pewno, że w tej części dzieje się więcej, akcja właściwie nie ustaje, a oprócz tego jest tez pociągnięty wątek dalszych losów głównych bohaterów z części pierwszej. Chyba właśnie dlatego tak bardzo lubię historie pisane w seriach.
Oprócz wątku miłosnego, który oczywiście jest główną puentą historii, pojawiają się też epizody ,które bez problemu mogłyby się znaleźć w dobrym kryminale, co niezmiernie mnie cieszy. Jeśli autorka poszła za ciosem i trzecia część będzie równie dobra, co druga, to chyba pierwszy raz uznam całą trylogię za na prawdę dobrą i godna polecenia, bez wyjątków.