Upadek Kraju Mórz

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Karol Sas

Stary porządek świata upada, chociaż są potęgi, które uczynią wszystko, by go utrzymać jak najdłużej. Jeden człowiek staje naprzeciw im wszystkim, by dokonać zemsty. Człowiek, którego imię powtarzane jest ze strachem i lękiem, człowiek, który przekroczy swoje własne granice, by dokonać niezwykłych rzeczy. Książę piratów, dziedzic prastarego rodu, Rahimar Aleth, zwany Gudhrokiem — mocno doświadczony przez los, próbował odsunąć się od świata, skryć na odległej wyspie, na której mógłby żyć spokojnie. Nie dany mu jednak był spokój, a nienawiść i strach panujących dosięgły go i w raju, który z mozołem budował. Teraz nie ma już nic do stracenia, poza własnym honorem — a tego nie pozwoli sobie odebrać za żadną cenę. Upadek Kraju Mórz to trzytomowa opowieść o zemście, miłości, która dosłownie może pokonać śmierć i magii, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Jak również opowieść o ludziach niezwykłych, gotowych na wielkie poświęcenia zarówno w rzeczach zdawałoby się niewielkich, jak i tych ogromnych, przekraczających granice państw i narodów.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/upadek_kraju_morz/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/upadek_kraju_morz/

Karol Sas | 2017-06-10
Przeczytana: 17 grudnia 2016

Poczytajcie, sprawdźcie. Nie pogardzę opinią:) Fragment powieści można przeczytać zupełnie za darmo na stronie książki na portalu Ridero:) Jeśli pojawią się jakieś pytania, proszę się nie krępować i słać maila:)

Loviatar | 2017-09-27