Sekrety

Wydawnictwo: Świat Książki
Secrets
978-83-247-1088-1
kariera, film, uczucia

Na planie serialu telewizyjnego, który ma podbić cały kraj, spotykają się odtwórcy głównych ról - aktorzy znani oraz zaczynający dopiero karierę. Podczas kręcenia kolejnych odcinków stają się niemal rodziną, jednakże każde z nich coś przed innymi skrywa, pilnie strzeże skrawka swej prywatności. Czy tak jak w rodzinie będą mogli w krytycznej chwili liczyć na pomoc kolegów? Opowieść o bezpardonowej rywalizacji w świecie filmu, ale też o wielkoduszności, wyrozumiałości, dobroczynnej sile uczuć.

betina360 | 2014-03-13
Na półkach: Przeczytane, 2014, Steel
Przeczytana: 13 marca 2014

Kazdy ma jakies sekrety w zyciu i jakas przeszlosc za soba ktora niekoniecznie chce sie chwalic wszystkim.Tak tez jest wsrod obsady aktorskiej przedstawionej w ksiazce Danielle Steel ktora bardzo lubie.Moze nie jest to powiesc wysokich lotow ale czy musi taka byc aby zainteresowac czytelnika nie sadze.W jej ksiazkach kazdy znajdzie cos dla siebie i chocby po to warto je czytac.

Mroziowa | 2013-01-13

Bardzo przewidywalna, naiwna i nieco tandetna książka. Jedynym plusem jest to, że szybko się ją czyta, więc prędko można przejść do bardziej wartościowej pozycji;)

Monika | 2013-06-17

Powieść 18