Urocza i nieznośna

Wydawnictwo: Amber
Ways to be Wicked
list, primabalerina, ucieczka, podróż

Inne wydania

Tajemniczy list zmusza primabalerinę Opery Paryskiej do nagłego wyjazdu do Anglii. Tam przypadek krzyżuje jej plany i zdaje na łaskę największego w Londynie pogromcy niewieścich serc. Impresario teatralny, którego urok oczarował niejedną damę, ma przeczucie, że spotkał kobietę dorównującą mu inteligencją, odwagą i... zmysłowością. Ona także jest nim zafascynowana. Ktoś jednak staje na drodze rozkwitającemu uczuciu. Śladem pięknej tancerki podąża bowiem mściwy arystokrata, który uważa ją za swoją własność.

źródło opisu: Amber, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Ciekawy i bardzo dobry romans historyczny.
Lubię takie książki czytać...literatura lekka i przyjemna:):)

silently | 2011-11-14

Powiem tak, na początku myślałam, że będzie nudna...ale później akcja się rozkręcała i muszę powiedzieć, że książka jest rewelacyjna. :-) Pięknie dobrane słowa i szczypta humoru, coś co lubię. :-)

Iwona | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Pierwszy przymiotnik jaki przychodzi mi na myśl, by określić tę książkę to przejmująca, nawet bardzo. Czyta się rewelacyjnie, historia jest piękna. Jedyny minus to zakończenie, takie zupełnie bez polotu.

Maria | 2012-03-28

Dobra książka, prawdziwa. Ale ma denne, naciągane zakończenie.

Anna Baj | 2016-09-24
Corvine | 2016-09-17