Pani jego serca

Tłumaczenie: Katarzyna Komorowska
Cykl: Klub Niezdobytych (tom 3)
Wydawnictwo: BIS
A Lady of His Own

Po latach spędzonych we Francji w charakterze szpiega hrabia Charles St Austell powraca do Anglii z zamiarem ustatkowania się. Jednakże znalezienie odpowiedniej kandydatki na żonę okazuje się bardzo trudne, nie odpowiadają mu bowiem rozpuszczone pannice poznawane na londyńskich salonach. Kiedy więc jego były dowódca zleca mu zbadanie sprawy przemycania w czasie wojny poufnych informacji do Francji, Charles z radością opuszcza stolicę i udaje się do rodzinnej Kornwalii. Tam natyka się na dawną miłość, lady Penelopę Selborne, która okazuje się zamieszana w przemytniczą intrygę. Uczucia odżywają i Charles postanawia odzyskać Penelopę, ona się jednak opiera, nie wierząc, że przez lata rozłąki przemienił się z beztroskiego hulaki w mężczyznę godnego zaufania.

źródło opisu: Wydawnictwo Bis, 2007

Sakarya | 2015-05-09
Przeczytana: 06 maja 2015

Czytałam ją ponad miesiąc. A to dlatego, że po około 10 stronach zasypiałam. I nie miało znaczenia czy czytam rano, w południe czy przed snem. Działanie ma usypiające i już.

Anna Baj | 2016-09-23
goska1318172 | 2016-08-21