Magia Świąt. Zwyczaje, ciekawostki, opowieści

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Boże Narodzenie
Ada_2015

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w całym roku. Dzięki książce dzieci dowiedzą się, na czym polega magia tych wyjątkowych Świąt na całym świecie. Znajdą w niej opisy bożonarodzeniowych zwyczajów z różnych krajów, ciekawostki i świąteczne opowieści o Mikołaju i jego pomocnikach. Uzupełnieniem jest druga książka z serii: Magia Świąt. Polskie zwyczaje, kolędy, opowieści, o...

Uzupełnieniem jest druga książka z serii: Magia Świąt. Polskie zwyczaje, kolędy, opowieści, o świętach Bożego Narodzenia obchodzonych w Polsce.

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl