Książka do zrobienia

Dwie Siostry
2017-02-01
2017-02-01

To JEST książka!

Kreatywność i pomysłowość dzieci niejednokrotnie nas zadziwia. A co z młodzieżą i dorosłymi?

Na przeciw właśnie tej starszej grupie wiekowej wychodzi Wydawnictwo Dwie Siostry z nowym wydaniem zaskakującej Książki do zrobienia. Dzięki niej na nowo odkryjecie siebie i rozbudzicie drzemiące w was pokłady kreatywności i wyobraźni. Ogromną zaletą książki aktywnościowej jest bycie częścią w procesie tworzenia.

Autorka zadbała tutaj o każdy szczegół i zostawiła sporo miejsca dla czytelników. Krok po kroku prowadzi nas w stronę niezwykłego świata, daje czas na odkrywanie siebie i rozbudza duszę artysty. Niejako stajemy się współtwórcami książki czerpiąc radość z jej tworzenia.

Książka skierowana jest do młodzieży i dorosłych, którzy lubią lub chcą spróbować sztuki rysowania, pisania, malowania. Tutaj znajdziecie mnóstwo inspiracji, by rozbudzić to, co drzemie w waszym wnętrzu.

Zacznijcie od początku i sprawdźcie, gdzie szukać natchnienia, by poprzez gesty wyrazić siebie i to co czujecie. Z gestu wyłoni się litera lub obraz, by następnie kumulować się w słowa. A gdy słowa połączą się z obrazem, powstanie kompozycja. Teraz droga do tworzenia staje się dużo prostsza.

Oderwijcie się na chwilę od codzienności, uwolnijcie wyobraźnię i dajcie się ponieść sztuce tworzenia. Zróbcie prezent sobie lub bliskiej wam osobie.

Wypełniona po brzegi pomysłami, inspiruje do działań, przybliża mnóstwo sylwetek muzyków, artystów, malarzy, poetów i pisarzy, ludzi filmu, kultury i sztuki, bohaterów historycznych, filozofów. Pobudza wyobraźnię, uczy i bawi. Czego chcieć więcej? Jedynie czasu i zapału, by podołać tym wyzwaniom.

#671 - Książka do zrobienia - Aleksandra Cieślak - Wydawnictwo Dwie Siostry
#231/52/2021

Książka ma 264 srony. Swoją premierę miała dnia 01.02.2017 roku i należy do kategorii literatura dziecięca.

Ma ona format większy od A4 Ewa otrzymała ją w prezencie urodzinowym. Dla małej i bardzo kreatywnej osóbki, jest to doskonałe rozwiązanie.

Autorka zachęca w niej do stworzenia własnej książka na podstawie zamieszczonych instrukcji.

"Między słowem a obrazem tworzy się opowieść."

Jest to książka, z którą Ewa bardzo chętnie spędza popołudnia i wieczory w czasie wakacyjnych dni.

#671 - Książka do zrobienia - Aleksandra Cieślak - Wydawnictwo Dwie Siostry
#231/52/2021

Autorka zachęca w niej do stworzenia...

Książka co najmniej nietypowa. Ogromny format, większy niż A4. Gramatura arkuszy stron to ok. 120 g/m^2. Zamiast normalnego grzbietu książki, widoczne są wiązania poszczególnych arkuszy. Zawartość stronnic jest dość artystyczna. Niewiele treści , dwa-trzy zdania na stronę i dużo grafik, rysunków lub pustego miejsca. Ogólnie bardzo ciekawa książka, lecz tylko wizualnie. Co do merytorycznej zawartości przekazu, to jest dość słabo. Brak szczegółów dotyczących technicznych. Książka ma za zadanie inspirować do bawienia się formą książek.

• Dla dzieci
  • Popularnonaukowe
  • 2017
  • Ruszyły w świat
  • Książki o książkach
  • -0- aNOWOŚCI 2017

Dodaj cytat z książki Książka do zrobienia