Wesoła kuchnia

Ewela_sa

źródło okładki: zdjęcie autorskie

AgaGogo | 2017-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Przypadła mi do gustu ta książka, bo oprócz ciekawych wierszy autorka zamieściła przepisy kulinarne, najczęściej do wykonania przez dzieci. Dania są bardzo zróżnicowane, każdy może znaleźć coś dla siebie: kolorowe, warzywne, sezonowe, na każdą porę dnia.
Są ilustracje motywu przewodniego, czasami postaci dziewczynki lub chłopca, a także zdjęcia dań i dokładny opis ich wykonania.

Moje dziecko podczas czytania książki wybierało dania do zrobienia. Omawiałyśmy wygląd dań, możliwość wykonania i niezbędne przygotowania. Cieszyłyśmy się na przyszłą degustację:)

Ewela_sa | 2017-01-03
Przeczytana: lipiec 2016