Występna miłość

Wydawnictwo: BIS
A notorious love
Sabrina, Jeffries, romans, Swan Park, panny

Lady Helena Laverick, najstarsza z panien ze Swan Park, chcąc uniknąć skandalu, pragnie odnaleźć młodziutką siostrę, która uciekła z domu z domniemanym łowcą posagów. Helena zwraca się o pomoc do Daniela Brennana, jedynego człowieka mogącego jej pomóc, a zarazem t ego samego łajdaka, który rok wcześniej bawił się jej uczuciem. Daniel uważa, że zasady dobrego tonu i konwenanse, które tak ceni pi ękna, lecz nieśmiała Helena, są po prostu śmieszne. Zarazem jednak pociąga go jej kruchość, a także uroda, poczucie humoru i odwaga. .. Helena jest damą, a Brennan synem bandyty – czy spróbuje znaleźć drogę do jej świata i serca?

AuroraBorealis | 2014-05-20
Przeczytana: 05 maja 2014

Na samym początku wspomnę, że choć dobrze się bawiłam i relaksowałam przy jej czytaniu to zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu jej pierwsza część, (ta jest częścią drugą trylogii o starych pannach ze Swan Park).

Pomimo, iż od prawie samego początku mieliśmy do czynienia z akcją to jednak miałam pewien niedosyt, czegoś mi brakowało. Pewnie to efekt pierwszej część, która jest sporo lepsza w moim mniemaniu. Hmm może tutaj chciałam troszkę lepszych scen namiętności i troszkę ich więcej niż marne dwie lub trzy choć jak zwykle napisane ze smakiem. A może zabrakło mi trochę lepiej przedstawionego uczucia rodzącego się pomiędzy dwojgiem ludzi.
Najwyraźniej czytałam lepsze książki tego typu. Oj, oj pani Sabrino myślałam, że ta część będzie równie dobra co i poprzednia, ale się rozczarowałam.

Romans zaczyna się w momencie kiedy to Helena - najstarsza z sióstr i panien ze Swan Park prosi o pomoc Daniela - przyjaciela męża swojej siostry Rosalind w uratowaniu najmłodszej siostry...

TheOnlyProof | 2014-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2014

W drugiej części cyklu ""Stare panny Swanlea" opisana jest historia Heleny i Daniela.
Bohaterów już poznaliśmy w pierwszej części i mieliśmy wgląd w ich sytuację.

Helena jedzie do Londynu odnaleźć swoją najmłodszą siostrę, która uciekła z domu, aby wsiąść ślub z łowcą posagów (przynajmniej wg. Heleny nim był).
Niestety chora Helena nie daje sobie sama rady i gubi młodą parę.
Nie znając nikogo w mieście udaje się do jedynej osoby, która może jej pomóc Daniela Brennana.
Daniel ma opory przed pomocą Lady Helenie jednak urok Heleny i jej namowy działają i się zgadza.
Udając męża i żonę udają się razem na poszukiwania.

Druga część cyklu zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu niż pierwsza.
Od pierwszych stron zaczyna się akcja.
Autorka świetnie się skupiła na oddaniu uczuć bohaterów.
Zranionej przez los Heleny i Daniela.

Montgomerry | 2016-02-11
Przeczytana: 06 lutego 2016

jawora | 2015-12-20
Przeczytana: 2015 rok

najlepsza z serii Stare panny Swanlea ,polecam :)

czarnuleczka999 | 2015-11-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane