Rytm serca

Wydawnictwo: Świat Książki
Heartbeat
miłość, dziecko, zdrada

Inne wydania

Adriana Townsend, asystentka producenta w wielkiej sieci telewizyjnej, czuje, że w jej życiu czegoś brakuje: praca nie w pełni ją satysfakcjonuje, a mąż skoncentrowany na własnej karierze, nie chce słyszeć o dziecku. Toteż gdy Adriana dowiaduje się, że jest w ciąży, staje przed prawdziwym dylematem. Nie zgadza się na aborcję i jej małżeństwo się rozpada. Wtedy musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czego naprawdę chce. Ale gdy w grę wchodzą uczucia, odpowiedź wcale nie jest prosta...

Demerol | 2011-08-11

"RYTM SERCA"

Wspaniała. Jak zwykle się nie zawiodłam!

knigoholiczka | 2014-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2014

Ostatnie kilka dni upłynęło mi pod znakiem wspomnień. Po raz nie wiem który przeczytałam książkę "Pokochać znowu" (recenzja Tu). Dziś recenzuję "Rytm serca", który również czytam nie pierwszy raz (i na pewno nie ostatni). Lubię wracać do książek, które polubiłam, ale teraz niezbyt mogę sobie na to pozwolić (za dużo książek czeka w kolejce do przeczytania). To dzięki tym książkom polubiłam twórczość Danielle Steel i obiecałam sobie, że któregoś pięknego dnia przeczytam wszystko co napisała ta autorka. Nie oszukujmy się, troszeczkę tego jest.
"Rytm serca" porusza ważny problem, mianowicie zaufania w małżeństwie. Adriana pracuje w telewizji, a jej mąż w szeroko pojętej reklamie. Są w związku małżeńskim od dwóch lat, szczęśliwi, niczego im nie brakuje, pieniądze mają. Pomyśleć można, że to idealny czas by rodzina się powiększyła. Otóż nie. Adrianna chciałaby mieć dziecko, ale Steven kategorycznie mówi nie. Nie lubi dzieci., nie chce ich mieć, a za przyczynę takiego stanu rzeczy podaje...

Klaudia95 | 2015-02-17
Przeczytana: 13 października 2013

Książka ukazuje poglądy na temat posiadania dziecka. Steven jest temu całkowicie przeciwny z powodu swojego dzieciństwa, Adriana czuje pustkę w życiu.
Drugie małżeństwo Billa i Leslie, pokazuje co innego. Zdaniem żony Bill za dużo pracuje i nie ma czasu dla rodziny, tworząc nowe odcinki do serialu.

Tak więc główni bohaterowie zostają opuszczeni przez osoby, które były z nimi przez wiele lat.
Dodatkowo sytuację komplikuje fakt, że Adrianna zachodzi w ciążę, której nie chce usunąć. Przez co, rzecz oczywista mąż odchodzi od niej.
Adrianna i Bill zaczynają się spotykać. Początkowo to takie zwykłe towarzyskie spotkania, które przeradzają się w coś więcej...
Ja gorąco polecam tę książkę, gdyż jest świetna i bez problemu możemy utożsamiać się z bohaterami.

asia_32 | 2014-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2014

To moje pierwsze spotkanie z Danielle Steel,ale myślę że nie ostatnie.Główną bohaterką jest Adriana,asystentka producenta,młoda mężatka.Jej mąż Steven zapatrzony jest tylko w karierę.Kiedy okazuje się że Adriana jest w ciąży,Steven odchodzi od niej,wtedy nasza bohaterka poznaje Billa,scenarzystę oper mydlanych.Bohaterowie zaczynają spędzać z sobą coraz więcej czasu!Książka napisana ładnym językiem,czyta się ją szybko,nie jest też przesłodzona.Polecam!

Kimmm | 2011-08-14

Podobało mi się.
Okropny, straszny, egoistyczny facet.
I kochający, opiekuńczy, sympatyczny facet.
Oraz oczywiście kobieta w ciąży.

gangleona | 2012-09-26

Książka wspaniała, bedzie zawsze kojarzyla mi sie z moja podroza poslubna w Tunezji :) czytalam ja podczas opalania :)

Kasia | 2012-12-19
Przeczytana: 2010 rok

Wzruszająca, piękna historia. Książka do torebki, idealna na jesienne wieczory.
Widziałam również ekranizację tej książki. Polceam

OoKarolinQoO | 2013-11-17

Życie głównej bohaterki nie różni się od innych niczym szczególnym. Jest ona asystentką producenta w wielkiej sieci telewizyjnej, ma męża,dobrze zarabia krótko mówiąc wszystko układa się w miarę normalnie. Jednak nie potrafi w pełni zadowolić się swoją egzystencją... Styl pisarki uważam za bardzo dobry i rzetelny. Czytało się mi naprawdę przyjemnie :)

NymphEdda | 2012-05-12
Przeczytana: maj 2012

Kiedy ją czytałam miałam nieodparte wrażenie, że oglądam komedię romantyczną. Bardzo mi się podobała, była niezłą odskocznią od trochę ambitniejszych książek tej autorki, które mimo szczęśliwych zakończeń, miały przygnębiającą fabułę. Ta książka jest inna i bardzo przypadła mi do gustu :)Główny bohater trochę przesłodzony, ale to było nawet miłe :)

Ola | 2013-07-17
Przeczytana: 28 czerwca 2013

To moja pierwsarsza książka Danielle Steel. Zawsze wydawało mi się, że autorka jest raczej przeznaczona raczej dla starszych kobiet, które w wolnych chwilach zatapiają się w romansach. Pracuję w letniej księgarni i w związku z tym, że książki Steelowej bardzo się sprzedają postanowiłam sięgnąć po jedną z nich. Miło się zaskoczyłam. :) Polecam.