Oh! My Goddess. Tom 34

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Oh! My Goddess (tom 34)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Aa Megami-sama
komiksy

"Oh! My Goddess" (org.: "Aa Megami sama") to seria ciesząca się w Japonii bardzo dużym powodzeniem u młodzieży. Kosuke Fujishima zaprojektował ją jako krótki serial na życzenie redaktorów magazynu "Afternoon", którzy ujrzeli zaprojektowany przez rysownika podkoszulek z Miyuki (bohaterka "Taiho Shichauzo") w stroju bogini. Po dwóch tygodniach powstał pierwszy odcinek komiksu, który ostatecznie ukazał się w miesięczniku "Afternoon" w 1989 roku. Popularność Keiichiego i spółki utrzymuje się niezmiennie do dzisiaj. Na kanwie mangi powstały między innymi: animowany film kinowy, pięcioodcinkowy serial OAV, seria TV i gra komputerowa.

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2017

źródło okładki: www.jpf.com.pl