Młot

Wydawnictwo: ISA
7 (16 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The Hammer
838737668X

Komputer sprzed Upadku posługuje się generałem, by zjednoczyć planetę i rozpocząć w całej galaktyce powrót człowieka do cywilizacji technologicznej. Generał popiera te pragnienia, ale by to osiągnąć, musi pokonać muszkiety i szable stojących przed nim barbarzyńców, uporać się z tchórzostwem i zazdrością swych własnych oficerów, a na dworze, któremu służy, przechytrzyć chciwych urzędników władcy, mającego tendencję do postrzegania sukcesu jako zdrady stanu.

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA]

Yababold | 2013-10-21

Druga część nie różni się niczym szczególnym od pierwszej, liczyłem tylko na bitwę morską z prawdziwego zdarzenia.

Daniel Taberski | 2011-09-06
Przeczytana: 04 września 2011

Równie dobra, jak część pierwsza. Warto :)

Atul | 2016-10-15
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane