Spadek

Tłumaczenie: Iwona Skarbek
Seria: Harlequin Satine
Wydawnictwo: Harlequin
Legacy

Honor Mayfield prawie wpadała w pułapkę zastawioną przez Conna. Kiedy go spotkała, myślała, że to szczęśliwy zbieg okoliczności. W rzeczywistości Conn już dawno opracował swój misterny plan. Teraz go tylko precyzyjnie realizował. Conn był powszechnie szanowany, szczególnie odkąd dołączył do grona właścicieli koni startujących w prestiżowych wyścigach Thoroughbred w Kalifornii. Honor domyślała się jednak, że mimo tego doskonałego wizerunku, Conn ukrywa jakąś tajemnicę.zbyt późno zdała sobie sprawę, że mężczyzna, na którym coraz bardziej jej zależy, szuka zemsty. Niewyjaśnione morderstwo i zdrada są spadkiem z przeszłości, który wiąże ich coraz bardziej. zaplątani w sieci wzajemnych podejrzeń, walczą z rosnącym uczuciema

Anna | 2014-12-10
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 08 grudnia 2014

pełna opina na blogu: http://www.anianotuje.pl/2014/12/jayne-ann-krentz-spadek.html

Zupełnie nie miałam w planach jej lektury. Wypożyczyłam ją mamie i uznałam, że nie mam na nią ochoty. Przez przypadek zauważyłam ją na stole, kiedy oglądałam jakiś program i... przeczytałam zakończenie. Tak. To był chyba mój pierwszy raz, kiedy chciałam poznać zakończenie i to by mi wystarczyło.
(...)
Fabuła w powieści jest bardzo wąska i ogranicza się do kilku bohaterów, o których słyszymy częściej niż raz.(...) Do tego konia Spadek, który łączy zbyt wiele ludzi plus przeszłość, do której nie wszyscy chcą wracać.
(...)
Powieść można przeczytać przy okazji dłuższego posiedzenia z herbatą przy stole czy potrzebując zabić wolny czas. Przy okazji warto wiedzieć, iż Spadek w 2000 roku został wydany pod tytułem Honor, miłość i....

Magdalena | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

To nie jest to co tygryski lubią w książkach tej autorki. Ona nijaka, on też. Jego intryga i sieć były bardzo wydumane i troszkę śmieszne. Handel bronią? trochę to naciągane. Część romantyczna też nijaka. To była taka książka na 2 godziny. Zupełnie nie myślałam przy niej. Relaks zupełny.

Agnieszka1985 | 2013-01-10
Przeczytana: styczeń 2013

Pierwsza książka Jayne Ann Krentz, o której muszę napisać, że mi się nie podoba. Główny bohater jest antypatyczny, a motywy jego działania wzbudzają moralne wątpliwości. Główna bohaterka jest nijaka, fabuła nudna i naciągana.

Malinowamaba | 2015-04-16

Książkę czytałam jakieś dwa lata temu. Jak dla mnie dobre romansidło ze szczyptą kryminału na wolne popołudnia.

Ewa | 2013-04-04
Przeczytana: 2000 rok

Książkę przeczytałam w 2000 roku pod innym tytułem - "Honor, miłość i ..."

Joanna | 2016-04-20
hopeless | 2015-01-26