Magia pocałunku

Wydawnictwo: Amber
It's in His Kiss
baron, brylanty, tajemnica, pamiętnik

Inne wydania

Subtelny wdzięk, dyskretny humor i elegancja zapewniły Julii Quinn miano współczesnej Jane Austen Hiacynta jest piękna, inteligentna i aż za bardzo szczera. Nic dziwnego, że Gareth St. Clair, nieprzyzwoicie wręcz przystojny młodzieniec o reputacji hulaki, woli jej unikać podczas londyńskiego sezonu. Lecz tylko Hiacynta może mu pomóc przetłumaczyć pamiętnik, który kryje sekret przeszłości rodu St. Clairów i zaginionego skarbu. Zagłębiając się w pełnym tajemnic tekście, oboje spostrzegają, że odpowiedzi, których szukają, znajdą nie w starym rękopisie, lecz w swoich sercach...

kasik | 2016-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2016

Bardzo przyjemna książka, chyba moja ulubiona jeśli chodzi o serię o rodzinie Bridgertonów. Polecam z czystym sumieniem jako lekką miłą i łatwą rozrywkę.

emerytka19 | 2017-01-31

Moja ulubiona rodzina Bridgerton, w najlepszym wydaniu. Z cudowną Lady Danbury, która jest jak wisienka na torcie :) Książka z zabawnymi dialogami, z nietuzinkową Hiacyntą i Garethem. Polecam

xchmurkax | 2015-06-10
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone

Jak by nie patrzeć to tom 7 jest :D ale bardzo mnie wciągnęła,losy Hiacynty najmłodszej siostry z siedmiorga rodzeństa. Miłość o której nie wiedzieli na początku ich losy zetknęły się przez ten pamiętnik jego prabaci (zapomniałam jego imienia :p) a tylko Hiacynta umiała go przetłumaczyć ah jak to pięknie potem się układało,więcej czasu ze sobą spędzali nie wiedząc,że się w sobie zakochają ahhh ! Cudowne to było :D nie mogłam się oderwać od tej książki ai :D. Dobra sami przeczytajcie :D

poire_prisonniere | 2013-03-25

Hiacynta, najmłodsza latorośl Bridgertonów, zaczyna właśnie - ku rozpaczy swojej przedsiębiorczej matki – trzeci (!) londyński sezon. Ścian co prawda nie podpiera, ale jej bezpośredniość sprawia, że powodzenie ma głównie wśród zdesperowanych łowców posagów lub stłamszonych nieudaczników. Pogodzona z wizją nudnawego życia w pojedynkę Hiacynta nawet się przypuszcza ilu emocjonujących komplikacji mogą jej dostarczyć stary pamiętnik i jego intrygujący właściciel…

Klasyczna Julia Quinn. Wszystko elegancko poskładane. Pełna bystrych dialogów fabuła toczy się wartko, między parą głównych bohaterów iskrzy a drugoplanowe postaci charakterystyczne (brawa dla Lady Danbury!) gwarantują mnóstwo niewymuszonego humoru. Znakiem szczególnym powieści Quinn jest konsekwentna spójność czasu i miejsca – bohaterowie różnych serii mieszkają w dziewiętnastowiecznym Londynie więc siłą rzeczy uszy im więdną na tych samych amatorskich wieczorkach muzycznych i czytają takie same niedorzeczne gotyckie...

Romans historyczny z nutką wzruszenia w tle. Nie tylko miłość stanowi tu główny sens książki ale także relacja bohatera z własnym ojcem którego znienawidzilam od pierwszych stron książki. Polecam serdecznie, bardzo ciekawa książka.

Montgomerry | 2016-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2016

Trish | 2014-03-19
Przeczytana: marzec 2014
Klaudia95 | 2014-12-20
Przeczytana: 14 grudnia 2014

Siódmy tom opowiada o Hiacyncie - najmłodszej córce Violetty, która jest bardzo podobna do swojej matki. Szczera, lojalna, wierna - oto jaka jest bohaterka siódmego tomu.
Książka jest bardzo ciekawa. Głównie przez Hiacyntę, która ma trudny charakter. W chwili rozpoczęcia historii, bohaterka szykuje się do 3 sezonu w Londynie. Ma już 22 lata i jeszcze nie wyszła za mąż.
Główny bohater Gareth, również jest ciekawą postacią. Dostaje od szwagierki dziennik spisany po włosku, który napisała jego babcia Isabella. Gareth ma wątpliwości czy rzeczywiście należy do rodziny St. Clair' ów - i zwraca się do Hiacynty z prośbą o przetłumaczenie dziennika jego babki. Oboje jeszcze nie wiedzą co ich spotka...
Polecam gorąco tę książkę. To jest już 5 książka o Bridgentonach, którą miałam okazję przeczytać. Jest równie dobra jak każde książki tej autorki. Naprawdę polecam!

gabith | 2016-02-02
Przeczytana: 20 stycznia 2015

Nie najgorsze, ale denerwowało mnie potraktowanie czytelniczek jak idiotek, podkreślenie, że to co czytasz to absolutna bujda czyli te "przypisy" albo nawet didaskalia typu "jest wtorek, znajdujemy się w domu lady Danbury, a dziwnym trafem wszystkie ważne rzeczy dzieją się we wtorek".
Denerwowała mnie również nadmierna ilość "kocham cię" wypowiedzianych pod koniec przez obojga.

Iwona | 2013-10-11
Przeczytana: 11 października 2013

Kolejna z historii mojej ulubionej rodziny romansowej - Bridgertonów. Tytuł trochę mylny bo więcej tu przygody niż magii, ale jako to u pani Quinn bywa bohaterowie cudowni, dialogi zabawne, historia jak zawsze wciągająca, że trudno się od niej oderwać. Strasznie zaskoczyło mnie samo zakończenie(spodziewałam się zupełnie czegoś innego;)) :)