Płomień nocy

Tłumaczenie: Katarzyna Jędrach
Wydawnictwo: BIS
Night Fire
powieść, ślub, przemoc, miłość

Arielle Leslie została w wieku szesnastu lat zmuszona do małżeństwa z dużo starszym mężczyzną, który okazał się bezwzględny i brutalny. Stosowana wobec niej przemoc poraniła ją nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. Po śmierci męża-potwora pozostał w niej paniczny lęk przed mężczyznami. Kiedy oświadcza jej się znajomy sprzed lat, szczerze w niej zakochany hrabia Burke, dziewczyna zdecydowanie odrzuca jego miłość. Ten jednak nie zamierza dać za wygraną i ucieka się do podstępu.

kasik | 2015-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2015

Początek książki jest dość mroczny i przygnębiający, ale bohaterka z pomocą kochającego Burke pokonuje traumę jaką zgotował jej pierwszy znęcający się nad nią mąż. Nie łatwo czyta się początek, ale może świadomość że będzie lepiej, niektórym pomoże:).

lila_2603 | 2014-04-22
Przeczytana: 2014 rok

Przejmujące opisy brutalności z jaką spotkała się główna bohaterka sprawiają , że książka odbiega od ułagodzonej fabuły innych romansów

emi | 2012-10-19
Przeczytana: 28 października 2012