Rozlewisko

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

Ekskluzywna wersja bestsellerowych książek Małgorzaty Kalicińskiej Dom nad rozlewiskiem i Powroty nad rozlewiskiem. Obie książki zebrane w jeden tom oprawiony w eleganckie płótno.

Lustro Rzeczywistości | 2013-02-22

bardzo ciepła opowieść o utraconej więzi z rodziną,o sensie życia,miłości i wybaczaniu. Na początku nuży, ale z każdą kolejną stroną wciąga i wprowadza sielski,bezpieczny klimat. Czytasz i powoli zatracasz się w świecie prostych przyjemności. A przepisy kulinarne zawarte na kartach powieści miałam ochotę wprowadzić w życie. Proszę nie sugerować się serialem, to zupełnie nie to samo.

Bluesaltyangel | 2011-11-14

Czytam. Podoba mi sie. Dobrze pokazane jak naprawde nie wiele brakuje do szczescia i jak ciezkie moze byc zycie... Dziwnie sie to czyta w epoce "shopokolikow i gadgetow", nie moze nie kazdemu moze sie podobac. Zazdroszcze ze kiedys kobiety potrafily tak wszystko zrobic od podstaw, to smaczne i zdrowe - wiele chorob wynika z gotowych produktow. Czytam o chlebie na chrzanowym lisciu, na plastrze sloniny, o zupie cebylowej i chcialabym sprobowac.

chanelek | 2010-11-12

pomimo że tej książki nie posiadam to jednak czytałam dom nad rozlewiskiem ,powroty nad rozlewiskiem i miłość nad rozlewiskiem.To pięknie opisane codzienne życie kobiet w różnym wieku .Ich losy przeplatają się ze sobą a to z powodu więzów rodzinnych a to znowu koleżeńskich.Pięknie opisana miłość w różnych sytuacjach,przyjaźń.W tej książce odnajduje się normalność .Warta przeczytania dla wszystkich którzy poszukują swojej duszy i spokoju

Maryszka Chod | 2011-04-29
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Przeczytałam kilka stron i zasnęłam. Może kiedyś do niej wrócę, ale póki co - mam wrażenie, że tylko stracę na nią czas.

buban | 2012-10-16

wciągająca,bardzo przyjemnie się czyta