Nie będę damą

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: Wynette, Texas (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
lady be good
romans

Ona koniecznie musi się skompromitować, on a odzyskać reputację... Utrata dobrego imienia to ostatnia szansa angielskiej arystokratki, by zrazić do siebie mężczyznę, który usiłuje zmusić ją do małżeństwa. Emma Wells-Finch postanawia więc stać się bohaterką skandalu. Amerykański golfista i słynny playboy Kenny Traveler wydaje się idealnym kandydatem na kogoś, kto jej w tym pomoże. Emma nie wie jednak, że Kenny za wszelką cenę musi naprawić swoją nadszarpniętą opinię. I że jak ognia boi się skandalu...

lila_2603 | 2019-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2019

Dla mnie rewelacja, dużo humoru sytuacyjnego, zabawne dialogi i oczywiście chemia między bohaterami.
Tak sobie myślę, że tłumacz musi wykonać kawał pracy, aby przekładając dialogi Pani SEP oddać ich komizm i błyskotliwość.

Muniette | 2018-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2018

Kenny niespodziewanie dostaje propozycję nie do odrzucenia - ma przez kilka tygodni niańczyć angielską arystokratkę. Zadanie nie wydaje mu się jakoś specjalnie trudne, a przy okazji może naprawi swoją nadwyrężoną reputację? Może jego nowa podopieczna wcale nie będzie tak wielką nudziarą jak mu się wydawało? Emma, znaczy Lady Emma zmienia jego myślenie. I zmienia absolutnie wszystko. Bo ona wcale nie przyjechała do Ameryki na próżno, chce stracić reputacje (i nie tylko!) i nie ma zamiaru pozwolić Kennyemu, aby ją przed tym powstrzymał... Dwa silne charaktery, dwa różne światy i jedna miłość, która zmienia wszystko.

Karolina Balejko | 2017-11-01
Na półkach: Przeczytane, Romans <3
Przeczytana: 29 października 2017

Zachwyciła mnie tak samo jak pierwsza, nie jest ani trochę gorsza. Często się mówi, że kontynuacje książek nie są dobre, że najlepsza jedynka, co do tej autorki muszę nie zgodzić! Susan świetnie przedstawia nowych bohaterów i wplata starych. Polecam!

natalijka | 2017-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2017

Kolejna dobra pozycja tej autorki, lekka i przyjemna. Czyta się szybko, z zaciekawieniem i z humorem. Dużo się dzieje, fabuła ciekawie się rozwija:) Polecam

| 2017-02-10
Na półkach: Przeczytane, Tylko dla Pań

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Druga część ”Zachcianek...” to książka na raz. Czyta się jednym tchem, bo Pani Phillips nie uznaje w tym przypadku słowa nuda.

Kenny, młody bóg w stetsonie i kowbojkach, to golfista obecnie zawieszony w obowiązkach za udział w bójce, którą rzekomo wzbudził. Przez okres dwóch tygodni ma się zaopiekować Angielką - Lady Emmą, dyrektorką szkoły z arystokratycznym tytułem. Dla niej ta podróż to także szansa na kompromitację i uniknięcie małżeństwa z diukiem, który jest ”nadętym bufonem”, a który szpieguje ją nawet w Texasie.

Oczywistością jest, że Kenny i Lady E. nawiązują romans. W międzyczasie ona robi, co może, by skalać swoją reputację. Romansuje z szoferem, odgrywa zakochanych z Tedem Beaudinem, synem Franceski i Dalliego. Co więcej, pod wpływem alkoholu robi sobie tatuaż i nad ranem jest w szoku, gdyż dostrzega teksaską gwiazdę z imieniem Kenny na swoim ramieniu. W sklepie kupuje wszystko, co mogłoby ją upokorzyć jak choćby maść na hemoroidy. Gdy już nic nie skutkuje, to w...

Volumen | 2016-09-16

Ciekawa, przyjemnie się czytało ale jak dla mnie za cukierkowo.

Fleur | 2016-06-27
Przeczytana: 23 czerwca 2016

Kolejna książka autorki, od której nie sposób się oderwać nawet jeśli właśnie jest środek nocy, a następnego dnia czeka masa obowiązków.
Szkoda trochę, że do bólu przypomina swoją poprzedniczkę, identyczny schemat, bohaterowie odrobinę różni, ale nawet motywy się powtarzają, jak choćby wrzucanie do basenu, albo wynoszenie na ramieniu...
Mimo tego jednak śmiechu jest z nią co nie miara, zwłaszcza na początku, gdy bohaterowie dopiero się poznają. Dzięki temu oraz oczywiście wspaniałemu romansowi ode mnie ogromy plus!
Dobrze, że mam jeszcze tyle kolejnych powieści autorki przed sobą :)

Lui | 2015-12-30
Przeczytana: 03 stycznia 2016

pijana_z_niemocy | 2015-10-16
Przeczytana: 16 października 2015

Moja przygoda z powieściami pani Phillips zaczęła się w gimnazjum i choć dziś nie czytam juz tylu romansów, co wtedy - mimo wszystko namiętnie czytam kolejne jej powieści. Gwiazdka więcej z racji tego do autorki sentymentu. Polecam fanom romansów, którzy chcą się przy okazji czytania usmiac niemal do łez.

Judyta | 2015-10-09
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 09 października 2015

O rety :0 dawno się tak pozytywnie nie wzruszyłam przy książce ;) Prosto napisana, z wieloma zabawnymi dialogami. Polubiłam wszystkich bohaterów i na pewno sięgnę po następną część;)