Nie będę damą

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz
Cykl: American''s Lady (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
lady be good
romans

Ona koniecznie musi się skompromitować, on a odzyskać reputację... Utrata dobrego imienia to ostatnia szansa angielskiej arystokratki, by zrazić do siebie mężczyznę, który usiłuje zmusić ją do małżeństwa. Emma Wells-Finch postanawia więc stać się bohaterką skandalu. Amerykański golfista i słynny playboy Kenny Traveler wydaje się idealnym kandydatem na kogoś, kto jej w tym pomoże. Emma nie wie jednak, że Kenny za wszelką cenę musi naprawić swoją nadszarpniętą opinię. I że jak ognia boi się skandalu...

emerytka19 | 2014-11-15

Uwielbiam książki Pani Susan! Zabawne dialogi, ciekawe historia i lekkość z jaką się czyta sprawia, że nie można się oprzeć tym książką.

Fleur | 2016-06-27
Przeczytana: 23 czerwca 2016

Kolejna książka autorki, od której nie sposób się oderwać nawet jeśli właśnie jest środek nocy, a następnego dnia czeka masa obowiązków.
Szkoda trochę, że do bólu przypomina swoją poprzedniczkę, identyczny schemat, bohaterowie odrobinę różni, ale nawet motywy się powtarzają, jak choćby wrzucanie do basenu, albo wynoszenie na ramieniu...
Mimo tego jednak śmiechu jest z nią co nie miara, zwłaszcza na początku, gdy bohaterowie dopiero się poznają. Dzięki temu oraz oczywiście wspaniałemu romansowi ode mnie ogromy plus!
Dobrze, że mam jeszcze tyle kolejnych powieści autorki przed sobą :)

marycha_rel | 2014-05-04

hmmm, książkę czytałam już dość dawno i to kilka razy, ale pewnie niedługo znów po nią sięgnę :) pamiętam jak dziś, że wzięłam ją na wakacje jako jedną z kilkunastu, zaczęłam czytać i... po dwóch stronach zmieniłam na inną... kiedy nie było już nic innego wróciłam do tej i po przebrnięciu rozdziału nie mogłam się od niej oderwać! :)dialogi bohaterów są świetne, ich postaci są bardziej złożone niż na pierwszy rzut oka wyglądają, w książce przeplatają się wątki kilku par, co również nie zostało pozbawione świetnych dialogów, na wspomnienie kilku scen zawsze się uśmiecham, bo to romans, który ma w sobie wszystko co w nich uwielbiam: ciekawą, niezobowiązującą historię, złożone postaci, wątki poboczne, które nadają całości charakteru, styl, który pozwala na odprężenie i to co najważniejsze - nietuzinkowy humor :)

barbie | 2012-05-10
Przeczytana: 10 maja 2012

Ciekawa historia z przekazem. Momentami jednak przewidywalny zwrot akcji ale to w niczym nie przeszkadza raczej sprawia, ze latwo sie ja czyta..duza doza humoru i pikantnych szczegolow..
Uwielbiam Emme bohaterke ksiazki - przyklad prawdziwej kobiety z wartosciami oraz wyraznym charakterze :)!!
Bardzo Polecam!!

pijana_z_niemocy | 2015-10-16
Przeczytana: 16 października 2015

Moja przygoda z powieściami pani Phillips zaczęła się w gimnazjum i choć dziś nie czytam juz tylu romansów, co wtedy - mimo wszystko namiętnie czytam kolejne jej powieści. Gwiazdka więcej z racji tego do autorki sentymentu. Polecam fanom romansów, którzy chcą się przy okazji czytania usmiac niemal do łez.

Judyta | 2015-10-09
Na półkach: Romans, Przeczytane
Przeczytana: 09 października 2015

O rety :0 dawno się tak pozytywnie nie wzruszyłam przy książce ;) Prosto napisana, z wieloma zabawnymi dialogami. Polubiłam wszystkich bohaterów i na pewno sięgnę po następną część;)

pyszka | 2010-08-09
Przeczytana: sierpień 2008

przezabawna historia miłości niemożliwej ;) bardzo dobrze się czyta.

Katarzyna | 2013-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2013

To piąta książka Pani Phillips, którą miałam przyjemność (i to nie małą) przeczytać w ciągu tego miesiąca. I nie dziwię się, że jest jedną z ulubionych autorek romansów w Stanach. Phillips potrafi w świetny sposób opowiadać a historie choć zawsze kończą się happy endem nigdy nie nudzą. Autorka wie o czym pisze i robi to naprawdę dobrze. Podoba mi się, że w wielu jej książkach spotykamy tych samych bohaterów drugoplanowych. Dzięki temu dowiadujemy się coraz więcej i zaskakujące jest jak wszystkie opowieści się ze sobą łączą. Zdecydowanie polecam jej lektury każdemu kto ma ochotę na chwilę zapomnienia z przyjemną historią.

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: sierpień 2012

Super lekki i przyjemny romansik. Zabawa po pachy, śmiałam się do łez. Niezłe teksty. Bardzo pozytywnie.

katarzyna12 | 2012-04-01
Przeczytana: styczeń 2012

Całkiem fajna, lekka, miła i przyjemna. Momentami zabawna można się pośmiać.