Red Card

Wydawnictwo: Amazon Kindle
angielski
magpie101

She spent five years planning a future that will never exist. He spent five years trying to erase a past he can’t forget. London is Leah Watson’s fresh start. When she secures the perfect internship during her study abroad semester, with an infamous celebrity public relations firm, she is determined to forge her own path - one that is nothing like her life back in Oklahoma. That plan is...

London is Leah Watson’s fresh start. When she secures the perfect internship during her study abroad semester, with an infamous celebrity public relations firm, she is determined to forge her own path - one that is nothing like her life back in Oklahoma. That plan is tested when British football’s bad boy, Killian Ramsey, decides that she's the one he wants and he's playing for keeps.

Will she put her future on hold - again - for the type of man she swore she'd stay away from?

Killian is one bloody good football player. After a tragedy shattered his entire world, the cocky and arrogant face he puts on for the media is a complete lie. When he meets Leah, his heart starts to beat for the first time in years. But when the feelings get too real, his perfectly constructed facade starts to slip.

Will he risk it all to be with her - taking whatever penalties are thrown his way - or will he play it safe?

źródło opisu: Goodreads

źródło okładki: Goodreads

magpie101 | 2017-01-03
Na półkach: Przeczytane, Sportowcy
Przeczytana: 03 stycznia 2017

Leah to 22 letnia dziewczyna, ktora po 5 latach zwiazku zostaje porzucona przez swojego chlopaka sportowca, wyjezdza na polroczny staz do Londynu, a tam poznaje kolejnego sportowca. Jest nim 30 letni Killian, sławny piłkarz, bogaty, arogancki i bezczelny. Nie przejmuje się nikim ani niczym ale jak się potem okazuje ma ku temu swoje powody, kilka lat temu stracil zone i od tego czasu jest zimny jak lod dla kobiet. Gdy spotyka Leah widzi jak na nia działa jednak myśli, ze jest ona karierowiczka, która szuka slawy bedac w związkach ze znanymi sportowcami, myśli ze miała ich ona na peczki i rani ja strasznie słowami i czynami. Dzieje się miedzy nimi co raz gorzej, gdy nie mogą się opedzic od natrętnych dziennikarzy, a jej staz dobiega końca.
Czytalam już bardzo dużo książek o sportowcach ale ta jest jedna z lepszych, polecam przeczytać.

k_a_s_i_a | 2017-01-15
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Ciekawa książka. Czyta się miło, lekko i przyjemnie.
Leah zakończyła niedawno 5-letni związek. Ze złamanym sercem wyjeżdża do Londynu na staż i właśnie tam poznaje Killiana. Na pierwszy rzut oka mężczyzna ma wszystkie cechy których Leah nienawidzi. Jest też bardzo arogancki i pewny siebie. Jednak w rzeczywistości to tylko pozory tak naprawdę Killan jest samotny, męczą go demony przeszłości dlatego trudno jest mu zaufać drugiej osobie. Leah z czasem przekonuje się, że to tylko pozory. Między tą dwójką czuć od początku duże przyciąganie, a kiedy zaczynają się spotykać stają się sobie coraz bardziej bliżsi.
Niestety Leah musi wrócić do stanów, a Killiana nadal prześladują jego własne demony, dlatego też pozwolił jej odejść. Na szczęście z czasem wrócił mu rozum do głowy i zawalczył o Leah. Dzięki temu para ostatecznie dostał swój wymarzony Happy End.

Ania | 2017-01-04

Wydaje mi się, że książka miała trochę większy potencjał, ale nie była taka zła :) na pewno dużym plusem jest miejsce akcji - Londyn - bliżej nam nawet do piłki nożnej (europejskiej :P) niż amerykańskiej. Leah jako bohaterka była calkiem w porządku, nie zachwycała, ale podobały mi się jej relacje ze współlokatorkami (szkoda, że zapomniano o nich pod koniec :( Killian to typowy bad boy (a raczej bad men), który głęboko w sobie chowa cierpienie i dla całego świata jest dupkiem. Lubię takich bohaterów, jeśli nie przekraczają pewnej granicy. Podobało mi się, że był starszy, chociaż podkreślanie różnicy wiekowej między bohaterami trochę mnie irytowało bo nie jest to znowu taka wielka róźnica, a Leah dawno już była dorosła. Czego mi brakowało? Trochę więcej akcji boiskowej i interakcji Kiliana z innymi osobami niż Leah i Jimmy. To było dosyć dziwne. Cała akcja biegła dosyć szybko i dostaliśmy spodziewany epilog :) Być może Red Card nie stanie się moją ulubioną książką, mimo to była...

| 2017-01-27

Nic specjalnego, mam większe oczekiwania niż romans, kłótnie i happy end ;) Nastolatki będą zadowolone.

Gabi | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Książka bardzo mnie wciągnęła . Łyknięta w ciągu jednego dnia. Leah wylatuje ze Stanów do Londynu na ostatnim roku studiów, po tym jak miłość jej życia zostawia ją. Poświęciła jemu 5 lat swojego życia, co za świnia. Tam chce zacząć swoje życie od nowa, zaraz po wylądowaniu musi stawić się pilnie w pracy jako PR wielkiej gwiazdy, piłkarza Killiana, który jest niegrzecznym facetem, dostaje zawsze to co chce, a chce się nią zabawić. Tak naprawdę on tylko udaje takiego złego wilka, maskuje przed wszystkimi to, że jest wrakiem człowieka przez to co przeszedł 5 lat wcześniej. Gdy poznaje Leah mur, który wokół siebie stworzył kruszy się. Zaczyna żyć , czuć dzięki niej , ale gdy wychodzi na jaw to, że się spotykają, on zostawia ją i staje się to co przeczuwała Leah .Wraca do Stanów ze złamanym sercem, gdy Killian zdaje sobie sprawę że popełnij największy błąd w swoim życiu robi wszystko by ją odzyskać.

Kasia_o2 | 2017-11-09
Przeczytana: 07 lutego 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka dość ciekawa. Kurcze każdy footbolista to playboy i bóg sexu ? L leci do Londynu leczyć złamane serce a wpada z deszczy pod rynne. Całe szczęście, że z ulewy robi się mrzawka, a po deszczu podobno zawsze świeci słońce. I w tym przypadku również zaświeciło, szkoda że musiała odejść by K zrozumiał że nie chce bez niej żyć.

savine | 2017-12-01
Oliv902 | 2017-11-08