Złośnice

Tłumaczenie: Anna Pajek
Wydawnictwo: BIS
Vixens
dwór, miłość, małżeństwo, rodzina

Koniec XVII wieku. Opowieść o trzech kuzynkach, praprawnuczkach Skye O?Malley, dumnych i odważnych pięknościach pełnych namiętności, ale przede wszystkim tęskniących za wielką miłością: owdowiała Fancy Devers, najmłodsze dziecko Fortune i Kierana, przyciąga uwagę króla Karola II, który czyni z niej swoją kochankę, a następnie postanawia wydać ją za mąż, choć Fancy woli niezależność, śliczna Siren, czyli Diana Leslie, córka Patricka i Flanny, jest powszechnie podziwiana za swą urodę, szczodry charakter i czarujące maniery. Kiedy zakochuje się w braciach bliźniakach, nie jest w stanie wybrać tylko jednego z nich ? a przecież wybrać musi, Cynara Stuart to zaś najmłodsza córka niezupełnie królewskiego Stuarta, która mimo nalegań rodziny nie chce się ustatkować, a mężczyźni są dla niej jedynie zabawkami. Do czasu?

lekka, przyjemna książka nic dodać, nic ująć jednym słowem napisze, że jest ciekawa!!!

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Koniec XVII wieku. Opowieść o trzech kuzynkach, praprawnuczkach Skye O’Malley, dumnych i odważnych pięknościach pełnych namiętności, ale przede wszystkim tęskniących za wielką miłością: owdowiała Fancy Devers, najmłodsze dziecko Fortune i Kierana, przyciąga uwagę króla Karola II, który czyni z niej swoją kochankę, a następnie postanawia wydać ją za mąż, choć Fancy woli niezależność; śliczna Siren, czyli Diana Leslie, córka Patricka i Flanny, jest powszechnie podziwiana za swą urodę, szczodry charakter i czarujące maniery." - opis z okładki

frescante | 2016-07-27
Na półkach: Romanse, Przeczytane

Ostatnia książka z serii o dziejach Sky O'Malley i jej potomkach. Książkę gorącą polecam, ale tylko wtedy, gdy ktoś zna serię i kocha jej bohaterów. Pod koniec, podczas czytania refleksji Jasmine o życiu, można się wzruszyć.

Lexi | 2016-11-08
Przeczytana: 06 listopada 2016