Pałka teleskopowa - walka obronna

Wydawnictwo: Agencja Reklamowo Wydawnicza PROF-ART
4 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
Kacper

Publikacja Pałka teleskopowa - walka obronna jest adresowana przede wszystkim do funkcjonariuszy służb mundurowych, instruktorów taktyki i technik interwencji oraz instruktorów różnych sztuk i stylów walki wręcz lub samoobrony. Zebrany materiał powstał w drodze pragmatycznej analizy i eliminowania tego co nieistotne z punktu widzenia użytkownika pałki teleskopowej. Czytelnik szukający efektownych technik i "magicznych sztuczek" może poczuć się zawiedziony. Za motto książki posłużyły słowa japońskiego mistrza karate Siła bez sprawiedliwości to przemoc, sprawiedliwość bez siły to nieudolność. Opracowanie to powinno posłużyć wszystkim stojącym na straży sprawiedliwości i bezpieczeństwa, aby mogli stać się silniejszymi.

źródło opisu: palka-teleskopowa.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Kacper | 2017-01-02
Na półkach: Sport i sztuki walki
Przeczytana: 2015 rok

Autor na bogato ilustrowanych stronach prezentuje metody posługiwania się pałką teleskopową, opisuje podstawy pierwszej pomocy dla osób względem których użyto pałki teleskopowej. W książce znajduje się również krótka analiza prawa dotycząca obrony koniecznej oraz środków za pomocą których można ją egzekwować (co uważam za duży plus).
Fatalnie wydana – po kilkukrotnym otwarciu na tej samej stronie wypadają kartki.

Marcin | 2017-01-14
Na półkach: Posiadam