W grobie ci do twarzy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Internetowe E-bookowo.pl
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
mafia, nóż, grób
Ola

Marlena budzi się w karetce pogotowia z nożem w głowie. Następnie w szpitalu, gdzie stwierdza, że niczego nie pamięta. Nie wie kim jest, jak się nazywa, gdzie mieszka. Kobieta o rozmiarach wieloryba okazuje się jej matką, jednakże w jej zachowaniu coś się nie zgadza. W szpitalu dosyć często umierają ludzie a sama Marlena niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem nieznane...

Kobieta o rozmiarach wieloryba okazuje się jej matką, jednakże w jej zachowaniu coś się nie zgadza. W szpitalu dosyć często umierają ludzie a sama Marlena niespodziewanie musi uciekać, grozi jej bowiem nieznane niebezpieczeństwo. W ucieczce pomaga jej dziwna kobieta podająca się za najlepszą przyjaciółkę. Ich spotkanie prędko doprowadzi do konfliktów.
Nie ulega watpliwości, że ktoś nastaje na życie Marleny, tylko z jakiego powodu? Kim jest jej mąż, którego widzi w telewizji? I czy naprawdę ostatni raz przed stratą pamięci, widziano Marlenę na cmentarzu? W Wodzisławiu Śląskim pojawia się mafia, zakochany Czech oraz pewna dziwaczna służąca. Ich drogi złączą się w gonitwie do grobu. Nie tylko do jednego...
Aby rozwiązać zagadkę, Marlena musi sobie przypomnieć kim jest. Niestety nie będzie to takie łatwe a czas bardzo szybko ucieka.

źródło opisu: https://www.e-bookowo.pl

źródło okładki: https://www.e-bookowo.pl

Ola | 2017-01-01
Przeczytana: 30 grudnia 2016

Dawno nie czytałam tak zabawnej książki. W kilku momentach wybuchłam śmiechem, jadąc tramwajem - mina współpasażerów bezcenna :)
Książka napisana lekko i przyjemnie, śmieszne zwroty akcji, zaskakujące zakończenie.

betina360 | 2017-09-14
Muminka | 2017-09-13