Cień w południe

Cykl: Saga o krukach (tom 2)
Wydawnictwo: ISA
powieść, fantasy,

Porywająca kontynuacja "Złodzieja Świtu" przenosi przygodę w nowy wymiar. Denserowi udało się uwolnić niszczycielską moc Złodzieja Świtu, Wiedźmistrzowie zostali pokonani, a Balaia może nareszcie skupić się na walce z napływającymi hordami Wesmenów. Jednak gdzieś popełniono fatalny błąd. Zaklęcie utworzyło szczelinę pomiędzy wymiarami, brudną, ziejącą nicością plamę na błękitnym niebie....

Porywająca kontynuacja "Złodzieja Świtu"
przenosi przygodę w nowy wymiar.

Szczelina nawet w południe rzuca cień na Balaię, cień, który z każdym mijającym dniem się powiększa...

Podczas gdy armie Wesmenów wlewają się na ziemie Balai, Krucy muszą odpowiedzieć na niezwykłe wezwanie budzącego grozę smoka Sha-Kaana. Kaanowie toczą nierówną walkę z innymi Miotami wymiaru smoków, w obronie nieustannie powiększającej się szczeliny łączącej teraz ich świat z Balaią. Przegrana oznacza zagładę ludzi.

A Krucy muszą temu jakoś zapobiec.

źródło opisu: http://isa.pl/p580-Cien-w-Poludnie-01B00SK2.html

źródło okładki: http://isa.pl/p580-Cien-w-Poludnie-01B00SK2.html

galek7 | 2012-07-03
Przeczytana: lipiec 2012

Tak samo dobra jak czesc poprzednia

KNEF | 2016-08-11
Przeczytana: 26 sierpnia 2016