Bajki sceniczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo WRZOS im. Ireny Kwinto
bajki, bajki sceniczne, dzieci,
bajki
Mea-Libri

Zachęceni udanym debiutem na rynku, a wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu placówek kulturalnych - przedszkoli, szkół, świetlic i domów kultury, zebraliśmy w jednym sporym zbiorze 12 gotowych - podzielonych na role - scenariuszy bajek scenicznych na różne okazje. Znalazły się w nim teatralne wersje bajek regionalnych, np. Fajka, Legenda o Łynie, Tabakierka, Pierścień Orlicy, ale także krótkie historyjki dla młodszych aktorów, np. Ośle uszy, Żabka czy Co się raz zdarzyło, czyli historia o zabawkach z choinki. Doskonała pomoc do ambitnej pracy z dziećmi.

źródło opisu: http://www.kwinto.com/irena.htm

źródło okładki: http://www.kwinto.com/ksiazki.htm