Miłość Margarity Hesse

Wydawnictwo: Philip Wilson

Tytułowa bohaterka żyje w świecie konserwatywnym, zdominowanym przez mężczyzn, w środowisku polityków i wojskowych w jednym z państw południowoamerykańskich. Od dwudziestu lat łączy ją ukrywany w tajemnicy romans z jednym z najbardziej wpływowych polityków. Jego ujawnienie stało się ogromnym skandalem, obnażyło obłudę, ponure intrygi i spiski wśród ludzi znajdujących się u władzy, a w konsekwencji doprowadziło do wstrząsających wydarzeń.Współczesna powieść psychologiczna, którą można odnieść do każdego czasu i miejsca, bo odzwierciedla mentalność ludzi, obracających się w sferach związanych z polityką.

IzaReads | 2015-02-13
Przeczytana: 04 grudnia 2015