Milczenie duszy. Matka syn i alkohol

Wydawnictwo: Jedność

To historia kobiety podobna do wielu innych: historia lęków, błędów, samotności, ale również wyzwolenia i zwycięstwa. Cecylia, ma za sobą nieudane małżeństwo, wychowuje samotnie trudnego syna, który z czasem coraz częściej sięga po alkohol, jej życie jest smutne i szare. Pewnego dnia Cecylia decyduje się na protest i wyjście z kręgu milczenia, do którego zmusiła własną duszę podejmuje drogę mającą doprowadzić ją do odkrycia nowego sposobu przeżywania miłości.

m32w | 2016-07-11
Cathy04 | 2015-05-06