Misie - Gabrysie " Leśna przygoda"

Wydawnictwo: Polihymnia
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Gabriela Kotas

"Leśna przygoda", to pierwsza z części bajki o misiowej rodzince.Jak na typową rodzinkę przystało jest tam tata i mama i mały niesforny synek Michałek, który jest ciekawy świata i wszystkiego dookoła. Do napisania bajki zainspirowały mnie misie, które całymi godzinami wykonuję na szydełku z włóczki. Misie te wędrują na cały świat niosąc radość i uśmiech

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Iliana | 2017-01-01
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Każdy kiedyś miał swoją przytulankę, a może jeszcze ma? Może siedzi gdzieś jeszcze na półeczce i spogląda na nas? Może wysłuchuje wiernie naszych tajemnic? Kto wie? Takie przytulanki, to bardzo fajna sprawa. A dzisiaj przyszedł czas na „Misie – Gabrysie” Gabrieli Kotas, którą mieliście okazję już poznać na moim blogu, i której Misie – bohaterowie Jej przepięknie rymowanych, wpadających szybko i lekko w ucho wierszyków, nie byli takimi sobie zwykłymi bohaterami. Ta misiowa rodzinka jest magiczna, też ma niesamowite przygody, ale przede wszystkim troski i radości, jak to w codzienności :)

Miś zawsze był przyjacielem każdego dziecka na całym świecie, dodawał otuchy, wysłuchał tajemnic wyszeptanych prosto do uszka, a nawet przemierzał niezliczone kilometry w plecaku na wakacyjnych wojażach. Autorka takiego misia dzierga codziennie na szydełku z magicznej, kolorowej włóczki. Każdemu z nich wplata inną historię, co innego do powiedzenia. I te Jej dziergane codziennie misie stały się...

Na półkach