Gole wszech czasów

Wydawnictwo: Egmont Polska
sport
Robert

Kiedy pada gol w wielkim meczu, najwspanialsze zagrania zapisują się w futbolowym czasie, który jest opowieścią.Posłuchajcie zatem opowieści o niesamowitych golach i bohaterach stadionów. O golu wielkiej ciszy, o indiańskim dryblingu, o cudownych butach... Przeżyjcie jeszcze raz wspaniałe zagrania Maradony i Messiego, Garrinchy i Pelego, Ronaldo i Lewandowskiego. Opowieść, tak jak piłka,...

Opowieść, tak jak piłka, liczy się wtedy, kiedy jest w grze!

W tej książce oprócz emocjonujących historii znajdziecie infografiki ilustrujące akcje na boisku, a na kolorowych zdjęciach zobaczycie, jak na przestrzeni lat zmieniał się świat piłki nożnej.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2016

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Northman | 2017-01-27
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Magiczne chwile, w których piłka trafia do siatki.

Futbol to gra, która kochają miliony. I jak w każdej takiej grze, są w niej momenty, które zapadają w pamięć i przechodzą tym samym do historii. W piłce nożnej momentami tymi są gole. Zwłaszcza te piękne, wyjątkowej urody, roztrzygające o losach meczów, tytułów, pucharów. Właśnie o takich golach jest ta książka.

"Gole wszech czasów" to piękna podróż przez przeszłość i teraźniejszość piłki nożnej. Czytelnik ma niepowtarzalną okazję przeżyć w przytoczonych relacjach emocje towarzyszące najważniejszym golom w historii piłki nożnej, od bramki dla Urugwaju, która uciszyła Maracanę w meczu z Brazylią w finale mistrzostw świata w 1950 roku, poprzez piękne bramki innych finałów i niezapomniane chwile również z czasów obecnych, jak choćby 5 bramek Lewandowskiego zdobytych w jednym meczu w ciągu 9 minut. Książka pełna jest wspomnień o pięknych akcjach, trafieniach - po prostu o najsilniejszych emocjach płynących z futbolu.

Bogato...

Kasiek m | 2017-01-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017 rok
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Opowieść, tak jak piłka, liczy się wtedy, kiedy jest w grze!

miraga_ | 2017-01-14
Przeczytana: 01 lutego 2017