Osiągnij wewnętrzną równowagę

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse
ToRn

Zapanuj nad chaosem codziennych zajęć i osiągnij stan wewnętrznej równowagi. Codziennie korzystamy z urządzeń i wynalazków technicznych, których istnienia jeszcze dwadzieścia lat temu nawet się nie domyślaliśmy i które miały zaoszczędzić nam czas. Pomimo tych wynalazków – a może właśnie z ich powodu – niemal wszyscy czujemy się przytłoczeni obowiązkami w pracy i w życiu prywatnym, narzekamy...

Zapanuj nad chaosem codziennych zajęć i osiągnij stan wewnętrznej równowagi.

Pomimo tych wynalazków – a może właśnie z ich powodu – niemal wszyscy czujemy się przytłoczeni obowiązkami w pracy i w życiu prywatnym, narzekamy na brak czasu i zbyt wielką ilość spraw do załatwienia.
Wielu ludzi coraz częściej mówi o braku kontroli nad własnym życiem.

W książce Osiągnij wewnętrzną równowagę Brian Tracy i Christina Tracy Stein oferują pomoc w uproszczeniu życia – tak aby mieć więcej czasu na sprawy najważniejsze, a mniej poświęcać go na te, które nie są istotne.
Analizują przyczyny pojawiania się negatywnych myśli, emocji i działań, które utrudniają nam osiągnięcie harmonii wewnętrznej.

W kolejnych rozdziałach omawiają przeszkody na drodze do osiągnięcia szczęścia oraz określenia celu i misji życia,
a także podpowiadają metody planowania przyszłości i pobudzenia aktywności.
Każdy z rozdziałów kończy się ćwiczeniami, które zachęcają do samodzielnej analizy dotychczasowego życia i do osiągnięcia wewnętrznej harmonii, zapewniającej sukcesy w życiu prywatnym i w pracy.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b2059-osiagnij-wewnetrzna-rownowage.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b2059-osiagnij-wewnetrzna-rownowage.htm