Pogodna dojrzałość

refleksje, pogoda ducha, inspiracje
poezja
Gabriela Kotas

W drugiej połowie życia( mam nadzieję)- odkryłam , czym jest piękno. Piękno to książki, piękno to muzyka, piękno to artystyczne zdjęcia- na widok których aż dech zapiera, piękno to poezja. Cudni są ludzie, których spotykam na swojej drodze. Ci którzy są teraz, którzy byli i którzy będą zawsze. Życie potrafi być piękne tylko trzeba otworzyć oczy i uszy.Trzeba umieć przebaczać, kochać i mieć nadzieję. Próbuję zatrzymać chwile – te, które w moim przekonaniu na to zasługują.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie