Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Disney Lucasfilm Press
star wars thrawn
angielski
Dantor

Thrawn is an upcoming novel written by Timothy Zahn. The novel is about the character Thrawn, who was canonically reintroduced in the third season of Star Wars Rebels. Zahn was the creator of the original character in the author's Thrawn Trilogy. The novel is scheduled to be released on April 11, 2017.

źródło opisu: http://starwars.wikia.com/wiki/Thrawn_(novel)

źródło okładki: http://starwars.wikia.com/wiki/Thrawn_(novel)

Intruder | 2018-02-09
Na półkach: Audiobook, Przeczytane
Przeczytana: 09 lutego 2018

8/10 - bardzo dobra (+1 do oceny za świetne wykonanie audiobooka). Pozycja przybliżająca postać Thrawna, wybitnego stratega Imperium, rodem z Gwiezdnych Wojen. Audiobook, z którym miałem do czynienia, czytany w angielskim oryginale przez wiele głosów Marka Thompsona to doświadczenie samo w sobie. Fabularnie jest interesująco, trzyma się kupy i wciąga. Czuć małe ukłony w stronę fanów, ale nie rażą, skrzętnie wplecione w całość. Można kwestionować siłę wątku pnącej po trupach do celu drugoplanowej bohaterki, ale generalnie Zahn nie zawiódł dokonując ponownego wcielenia Wielkiego Admirała Thrawna do kanonu Star Wars - jest na tyle dobrze, że aż zastanawia, dlaczego nie powierzono mu napisania scenariusza do wyskakujących (i rozczarowujących) co roku filmów z tego uniwersum...

Karaś | 2017-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2017

Przyzwoita jak na SW powieść, ze smaczkami i dobrze poprowadzoną fabułą. Wątek Arihndy nieco naiwnie upleciony, ale do wybaczenia. Z Thrawna Zahn zrobił dosłownie Sherlocka Holmesa, nawet Eli był kopią Watsona. Ani niedosyt ani zachwyt, po prostu przyzwoita. Więcej tutaj: https://starwars.pl/2017/05/recenzja-powiesci-thrawn/

Jenth23 | 2017-05-13

Przeczttałam na kindlu w oryginale. Świetna książka.

Rutra | 2018-01-19
Przeczytana: 19 stycznia 2018