Lubimyczytać.pl to:
ponad 667 tys. recenzji
ponad 220 tys. książek
własna biblioteczka
system rekomendacji
Okładka książki W pewien wrześniowy poranek

W pewien wrześniowy poranek

wydawnictwo
Rafael
typ
papier
7.63 (126 ocen i 18 opinii)

Opis książki

To historia miłosna, jakiej nigdy nie czytałeś: wzruszająca, pełna czułości, upamiętniająca tragedię ofiar i heroizm ratowników z 11 września 2001, i portretująca wszechogarniającą moc wiary w Boga i ludzkiej miłości.

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Karolina | 2013-06-01
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013 rok
Przeczytana: 01 czerwca 2013

Wspaniała książka.. Nigdy podobnej nie czytałam
Miłośc, Wiara, Śmierć..

Dwie historie, które łączą się na jakiś czas..
Dramat dwóch rodzin, zamach na WTC..
Wzruszająca powieść pozwalająca porozmyślać nad swoim życiem

jola_st | 2010-10-02
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 01 września 2010

Piękna książka o utraconej miłości.

Sandra | 2012-09-07
Przeczytana: 07 września 2012

Przy żadnej książce nie wzruszyłam się tak bardzo, jak przy tej. Odejmuję jedną gwiazdkę za zbyt dużo spraw religijnych poruszanych w powieści. Raz na kilka stron w zupełności by wystarczyło.

mausi64 | 2010-03-30
Na półkach: Lubię wracać, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

wspaniała opowieść o miłości, Bogu i nadziei; polecam zdecydowanie

andria | 2013-08-23
Przeczytana: sierpień 2013

Przepiękna. Tak wzruszająca że aż się popłakałam. Karmiąc się takimi treściami człowiek zaczyna doceniać to co ma :) Polecam!

Sheri | 2011-01-01

Szczerze mówiąc cała historyjka jest dla mnie zbyt ckliwa. Bardziej spodobałaby się pewnie fanom twórczości Danielle Steel, w każdym razie powieść pisana jest w podobnym klimacie. Z drugiej strony niektórych mogłyby zrazić częste odwołania do Boga, wiary i religii. Pomijając to wszystko, "W pewien..." jest przede wszystkim historią ludzkiego i rodzinnego dramatu do którego przyczynił się słynny 11 września 2001.

zaczytana_aga89 | 2012-10-01
Na półkach: Przeczytane, Ukochane
Przeczytana: 01 października 2012

,,Chcę,żebyś wiedziała,kochanie,że gdy odnajdziesz tę cudowna wiarę, będę się uśmiechał szerzej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ bardziej nawet niż Twojej miłości pragnę pewności,iż w wieczności będziemy razem. Po prostu nie mogę znieść myśli, że mógłbym trafić do nieba bez Ciebie. Za mocno Cię kocham,żeby cię stracić..."

Powieść niesamowita, przepełniona przede wszystkim miłością. Opowiada o miłości do męża, żony, dzieci, przyjaciół,ale i o prawdziwej miłości do Boga i miłości do wykonywanego zawodu, z tego właśnie słynie Karen Kingsbury. W jej książkach towarzyszy nam Bóg, niemal do każdej sytuacji życiowej potrafi znaleźć najbardziej pasujący fragment Pisma Świętego, przy tym nie moralizuje, nie narzuca nam swojej wiary, pokazuje jedynie pełne zaufanie do Boga swoich bohaterów. Jesteśmy świadkami nawrócenia, zakochiwania się w Bogu. Tego nie znalazłam jeszcze u innego autora. Miłość do drugiej osoby w tej książce jest przede wszystkim wyzwaniem , być stawić czoła najgorszym wyd...

Grażyna | 2012-02-05

Warta przeczytania , tę książkę lepiej oceniam niż przeczytane także tej autorki (około kilkunastu).

samanta | 2013-05-24
Przeczytana: 23 maja 2013

Wspaniala opowieść o miłości Bogu utracie bliskiej osoby ! Bardzo wzruszajaca

molik | 2011-06-30
Przeczytana: 2010 rok

Przepiękna i bardzo wzruszająca.

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto