MUSICK MAGAZINE nr 16 (3/2016)

Wydawnictwo: Magdalena Dorosińska
20849664
czasopisma
Dawid J

Głównym bohaterem 16. numeru Musick Magazine jest katowicka Furia. Śmiało można założyć, że rozmowa z Nihilem, którą publikujemy w środku tego numeru, jest najdłuższym wywiadem udzielonym przez lidera tej ekipy w historii Let The World Burn. Obok Furii w masywnej rozmowie (8 stron!) prezentujemy Decapitated. Zespół Vogga obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, więc okazja była ku temu...

Obok Furii w masywnej rozmowie (8 stron!) prezentujemy Decapitated. Zespół Vogga obchodzi w tym roku swoje 20-lecie, więc okazja była ku temu idealna.

Z innych tekstów, które proponujemy w bieżącym numerze, chcemy zwrócić szczególną uwagę na wywiad Morbid Marcina z autorami jednej z najciekawszych tegorocznych płyt, szwajcarskim Bölzer.

Gorąco polecamy szalenie ciekawy wywiad z Antaeus – autorem tej rozmowy jest Niklas Göransson , którego z prawdziwą przyjemnością witamy w naszym redakcyjnym gronie.Nie mniej ciekawie prezentują się pozostałe tematy ze spisu treści tego numeru: Vader, Urfaust, Sodom, Deranged, Testament, Wardruna, Root, Ulcerate, Coroner, Dark Tranquillity, Mentor, Nagual, Soulburn, Suicidal Tendencies.W numerze znajdziecie ponadto kolejny odcinek „Nowego polskiego martwego metalu”, którego bohaterami są tym razem: Kingdom, Owls Woods Graves, Morning Hookers, Warfist. Na Wasze wyraźne życzenie publikujemy nową odsłonę „Ludzi cienia”. Całość uzupełniamy dużą porcja recenzji oraz konkretnymi relacjami z tegorocznych edycji Brutal Assault oraz Party San. A w „Od Zakrystii” zagraniczny gość dzieli się opiniami o 3 polskich płytach – są kontrowersje ;-).

źródło opisu: www.musickmagazine.pl

• Na pokuszenie
  • Zrób to kochanie
  • Ludzie na drzewach
  • Ostatnia chowa klucz
  • Mężczyzna, który gonił swój cień
Milion odsłon Tash

6,58 (24 ocen i opinii)
Ostatnia chowa klucz
Ałbena Grabowska

7 (2 ocen i opinii)
Mężczyzna, który gonił swój cień
David Lagercrantz

6,63 (160 ocen i opinii)